Futbols: izbraukumā valmieriešus vinnē ar 3:1

Latvijas kausa izcīņā FB "Gulbene" komanda izbraukumā ar 3:1 uzvarēja Valmiera FK/BSS futbolistus.

Spēle aizritēja ar milzīgu pārākumu. Pirmajā puslaikā laukuma saimnieki tikai pāris reizes apdraudēja mūsu vārtus, bet... puslaiks noslēdzās viņu labā ar 1:0. Jau sestajā minūtē valmierieši izmantoja kļūdu mūsu aizsardzībā un atklāja rezultātu. Mūsu futbolisti visu laiku kontrolēja bumbu un veidoja uzbrukumus vienu pēc otra.

Gandrīz ikviens no Gulbenes futbolistiem varēja izcelties ar vārtu guvumu, bet visi centieni beidzās neprecīzi. Pārtraukumā trenerim notika nopietna saruna ar futbolistiem.

Otrajā puslaikā Valmieras komandai bija divas izcilas iespējas paaugstināt rezultātu, bet arī viņiem pietrūka precizitātes. Puslaika vidū pēc Arevšata Hačatrjana piespēles Sergejs Mišins panāca 1:1. Pamatlaiks tā arī noslēdzās.

Sekoja pagarinājums 2x15 min. Jau pašā tā sākumā ar precīzu sitienu izcēlās Masaki Hemmi, un rezultāts kļuva 2:1. Vēl pēc piecām minūtēm Masaki panāca 3:1. Uzvarētājs bija noskaidrots.

Spēle kopumā atklāja daudz jautājumu, uz kuriem mūsu futbolistiem būs jāatbild treniņu laikā šonedēļ. Viņu spēles kvalitāte bija tālu no vēlamā. Gulbenes futbolisti pirmo reizi ir iekļuvuši Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā.

Nākamie izcīņas etapi notiks 2012.gada pavasarī. Līdz finālam, līdz ar to arī līdz UEFA kausu izcīņai atlikušas divas uzvaras...

Valmierā spēlēja: A.Nikoļskis, A.Ivanovs, M.Hemmi, V.Stols, I.Korabļovs, I.Gluško, S.Mišins, K.Priedēns(108' E.Jansons), A.Hačatrjans, J.Lapss(100' E. Teremko), Š.Purtseladze(42' J.Rubenis), R.Sebris un I.Labuts.

Vārtus guva: S.Mišins 68', M.Hemmi 96', 102'.

Brīdināts: Š.Purtseladze 32' .

FB "Gulbene" nākamā spēle notiks 7.augustā pulksten 19.00 Gulbenes stadionā ar FK "Ventspils".