Futbols: jaunatnes čempionāta spēles notiek pilnā sparā

Latvijas Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes futbola čempionāta spēles notiek pilnā sparā. Jau spēlējušas četras vecuma grupas. To rezultāti un turnīra tabulas.

Spēles U- 9 grupā:

Gulbene II – Mārupe 0:15,

Gulbene III – Balvi II 0:1,

Lubāna – Balvi I 0:3,

Madona – Varakļāni 2:2,

Gulbene I – Gulbene II 13:1,

Mārupe – Gulbene III 15:0,

Balvi II – Lubāna 1:6,

Varakļāni – Gulbene II 6:0,

Gulbene III – Gulbene I 0:23,

Lubāna – Mārupe 0:11,

Madona – Balvi II 12:0,

Varakļāni – Balvi I 0:3,

Gulbene II – Gulbene III 15:0,

Gulbene I – Lubāna 7:0,

Mārupe – Madona 9:1,

Balvi II – Varakļāni 0:12,

Balvi I – Madona 0:2,

Gulbene I – Balvi I 5:1.

                                                  Turnīra tabula U-9 grupā
            
 
Komanda                                          S    U    N    Z    V    P   
  
1.FK Mārupe                                     4    4    0    0    50:1    12  
   
2.FB Gulbene/BJSS I                        4    4    0    0    48:2    12
     
3.Varakļāni/MBJSS                           4    2    1    1    20:4    7
      
4.Madonas BJSS                              4    2    1    1    17:11    7    
 
5.Balvu SC I                                     4    2    0    2    7:7    6   
  
6.FB Gulbene/BJSS II                       4    1    0    3    16:34    3    
 
7.FB Gulbene/Lubāna                       4    1    0    3    6:22    3 
    
8.Balvu SC II                                    4    1    0    3    2:30    3      

9.FB Gulbene/BJSS III                      4    0    0    4    0:54    0     

              Spēles U – 10 grupā:

Gulbene I – Rēzekne 2:3,

Lubāna – Viļāni 10:0,

Madona – Balvi 0:2,

Varakļāni – Ludza 1:1,

Gulbene I – Gulbene II 13:0,

Viļāni – Madona 0:9,

Balvi – Varakļāni 1:0,

Rēzekne – Ludza 10:0,

Varakļāni – Viļāni 0:0,

Lubāna – Gulbene I 0:8,

Gulbene II – Rēzekne 0:6,

Ludza – Balvi 0:6,

Gulbene II – Lubāna 0:2,

Gulbene I – Madona 9:1,

Viļāni – Ludza 2:3,

Rēzekne – Balvi 3:0,

Madona – Varakļāni 3:1,

Lubāna – Gulbene II 3:0.

                                             Turnīra tabula U – 10 grupā

 
Komanda                             S    U    N    Z    V    P    
 
1.Rēzeknes FA/Amber          4    4    0    0    22:2    12   
  
2.FB Gulbene BJSS I           4    3    0    1    32:4    9
     
3.FB Gulbene/Lubāna           4    3    0    1    15:8    9 
    
4.Balvu SC                          4    3    0    1    9:3    9 
    
5.Madonas BJSS                 4    2    0    2    13:12    6
     
6.Ludzas NSS                     4    1    1    2    4:19    4
     
7.Varakļāni/MBJSS              4    0    2    2    2:5    2  
   
8.Viļānu SS                         4    0    1    3    2:22    1
     
9.FB Gulbene/BJSS II          4    0    0    4    0:24    0     

             
Spēles U – 12 grupā:

Preiļi – Balvi 1:1,

Varakļāni – Rēzekne 1:2 ,

Ludza – Mārupe 0:10,

Balvi – Gulbene 0:11,

Preiļi – Varakļāni 1:1,

Rēzekne – Ludza 9:0,

Varakļāni – Gulbene 2:1,

Ludza – Preiļi 0:7,

Mārupe – Rēzekne 4:2,

Balvi – Varakļāni 0:2,

Gulbene – Ludza 6:1,

Preiļi – Mārupe 1:2,

Rēzekne – Balvi 6:1,

Mārupe – Gulbene 3:2.

                                         Turnīra tabula U- 12 grupā

 
Komanda                   S    U    N    Z    V    P     
 
1.FK Mārupe              4    4    0    0    19:5    12   
  
2.TFK Rēzekne          4    3    0    1    19:6    9    
 
3.Varakļāni/MBJSS    4    2    1    1    6:4    7   
  
4.FB Gulbene 2005    4    2    0    2    20:6    6
     
5.Preiļu BJSS            4    1    2    1    10:4    5 
    
6.Balvu SC                4    0    1    3    2:20    1
     
7.Ludzas NSS           4    0    0    4    1:32    0     

              Spēles U – 16 grupā:

Malta – Viļāni 4:0,

Gulbene – Balvi 3:0,

Viļāni – Ludza 3:1,

Malta – Gulbene 3:1,

Ludza – Balvi 1:1.

                                      Turnīra tabula U – 16 grupā

 
Komanda                                  S    U    N    Z    V    P 
    
1.FK Saules puikas(Malta)         2    2    0    0    7:1    6   
  
2.FB Gulbene 2005                    2    1    0    1    4:3    3   
  
3.Viļānu SS                               2    1    0    1    3:5    3  
   
4.Ludzas NSS                           2    0    1    1    2:4    1   
  
5.Balvu SC                                2    0    1    1    1:4    1 

Pievieno komentāru

Sports