Futbols: jelgavniekiem zaudē ar 0:3 2

Latvijas virslīgas čempionātā FB "Gulbene" komanda viesos ar 0:3 piekāpās FK "Jelgava".

Spēles pirmais puslaiks aizritēja ar gulbeniešu pārsvaru. Mājinieki atbildēja ar retiem pretuzbrukumiem. No mūsējiem lieliskas izdevības bija Arevšatam Hačatrjanam, Aleksandrsm Ivanovam, Jānim Lapsam un Sergejam Mišinam. Puslaika vidū vienā no FK "Jelgava" uzbrukumiem rupji kļūdījās vārtsargs Igors Labuts, un rezultāts negaidīti kļuva 0:1. Mūsu futbolisti turpināja uzbrukt, bet rezultāts nemainījās.

Otrajā puslaikā sasparojās jelgavnieki, bet arī viņu pūliņi bija nesekmīgi. Otrā puslaika vidū kārtējā mūsu aizsargu rupja kļūda (Vitālijs Stols), un rezultāts kļuva 0:2. Mūsu treneris Mihails Koņevs izdarīja vairākas spēlētāju maiņas, kuru rezultātā virslīgas čempionātā debitēja gulbenieši Jānis Keišs un Emīls Bisenieks.

Spēles izskaņā FK "Jelgava" guva vēl vienus vārtus, un rezultātā - zaudējums ar 0:3.

Nākamā spēle mūsu komandai 5.novembrī savā laukumā ar SK "Liepājas Metalurgs". Liepājniekiem šī spēle ir ļoti svarīga, jo viņu uzvaras un FK "Ventspils" zaudējuma (pret Skonto FC) gadījumā Liepājas komanda kļūs par Latvijas šā gada čempioniem.

Aicinām visus futbola fanus uz Gulbenes stadionu 5.novembrī pulksten 14.00. Atbalstīsim mūsu futbolistus sezonas noslēguma spēlē!

Jelgavā FB "Gulbene" spēlēja šādā sastāvā: Igors Labuts (45' Alberts Nikoļskis), Aleksandrs Ivanovs, Ivans Gluško, Vitālijs Stols (72' Jānis Keišs), Igors Korabļovs, Sergejs Mišins, Shalva Purtseladze, Davit Tsiskarishvili, Kristaps Priedēns (81' Emīls Bisenieks), Arevšats Hačatrjans, Jānis Lapss.

Brīdināti : S.Purtseladze 86' , A.Nikoļskis 90'+4'.

KomandaSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.PTFK Ventspils31224575:1970SK Liepājas Metalurgs31214671:2667FC Daugava(Daugavpils)32196758:3063Skonto FC(Rīga)31178662:2159FC Jūrmala311271245:4243FK Jelgava311241544:5340FB Gulbene31771739:6628FK Jūrmala-V.V.31552134:7520JFK Olimps(Rīga)31132718:1146