Futbols: "Jūrmala" gulbeniešus uzvar ar vieniem vārtiem (papildināts) 5

Latvijas virslīgas čempionātā FB "Gulbene" komanda savā laukumā ar 0:1 piekāpās FC "Jūrmala". Vairāk foto šeit.

Spēle iesākās ar gulbeniešu ofensīvu. Viesi prasmīgi aizsargājās un atbildēja ar pretuzbrukumiem. Sevišķi aktīvi mūsu komandā bija japāņu viesspēlētāji. Viņu centieni gan rezultātu nedeva. Vēl vairāk. Pretiniekiem izdevās atklāt rezultātu ar tālu un precīzu sitienu 28.minūtē. Pēc vārtu zaudējuma gulbeniešu uzbrukumi apsīka un atlikušajā laikā bīstamu momentu nebija.

Otrajā puslaikā Gulbenes komanda palielināja apgriezienus un kādas 15-20 minūtes aktīvi spēlēja viesu laukuma pusē. Radās daudzas izdevības vārtu gūšanai, kuras neļāva noslēgt individuālās meistarības trūkums. Spēles izskaņā mūsējie jau ar lieliem spēkiem centās izlīdzināt rezultātu, bet pūliņi bija veltīgi. Pāris bīstami momenti bija arī pie mūsu vārtiem, bet rezultāts nemainījās. Kārtējais zaudējums.

Šajā spēlē FB "Gulbene" sastāvs: 1.A.Nikoļskis, 5.R.Ischikawa(15.D.Tsiskarashvili 57'), 5.I.Gluško, 7.S.Mišins, 9.R.Kozawa-debija komandā(17.J.Lapss 78'), 10.H.Takeda, 11.A.Karašauskas, 16.S.Yanagi, 18.I.Korabļovs, 19.E.Ivaško, 20.K.Grigorovs.

Nākamā spēle mūsējiem 15.septembrī pulksten 17.00 Gulbenes stadionā ar FK "Daugava" no Rīgas. Cīņa par vietas saglabāšanu virslīgā turpinās.