Futbols: lai arī zaudējums, tomēr cienīga spēle 8

Latvijas virslīgas čempionātā FB Gulbene komanda savā laukumā ar 1:2 piekāpās FK Ventspils.

Spēle sākās ar viesu aktivitātēm pa visu laukumu. Gulbenieši prasmīgi aizsargājās, bet desmitajā minūtē rezultāts kļuva 0:1. Viesu sistā bumba atsitās pret abiem vārtu stabiem un nonāca vārtu tīklā.

Sajutuši savu pārākumu, ventspilnieki palielināja apgriezienus. Tas deva rezultātu, jo divdesmitajā minūtē pēc stūra sitiena izspēles tablo vēstīja 0:2. Pēc otrajiem gūtajiem vārtiem Ventspils futbolisti aktivitāti samazināja. To nekavējoties izmantoja mūsu futbolisti un pēc tiešā brīvsitiena izspēles rezultāts kļuva 1:2. Sergeja Mišina sitienu uztvēra Edijs Ivaško. Sekoja piespēle Jānim Lapsam, kurš savukārt bumbu adresēja Hideaki Takedam. Japāņu futbolista sitiens bija precīzs, un tie bija viņa pirmie vārti Gulbenes komandas sastāvā. Pirmā puslaika izskaņā jau aktīvāki bija mūsu futbolisti.

Otrajā puslaikā viesi centās aktivizēties, bet gulbenieši nedeva viņiem šādu iespēju. Komandas vairāk laika pavadīja laukuma centrā un abiem vārtsargiem īpašas problēmas nesagādāja. It kā biežāk bumbu kontrolēja viesi, bet tas nebija produktīvi. Līdz spēles beigām rezultāts nemainījās. Lai arī zaudējums, bet tomēr cienīga spēle.

Nākamā sacensība mūsu komandai 18.augustā Jūrmalā ar FK Spartaks.

Gulbenē komandu atkal redzēsim 22.augustā, kad 18.00 pie mums viesosies Skonto FC.

Spēlē ar FK Ventspils mūsu komandā spēlēja 1.A.Nikoļskis, 2.A.Ivanovs, 5.R.Ishikawa, 6.I.Gluško, 7.S.Mišins, 10.H.Takeda, 11.A.Karašauskas, 17.J.Lapss, 18.I.Korabļovs, 19.E.Ivaško, 20.K.Grigorovs. Vārtus guva H.Takeda 32'.