Futbols: Latvijas kausa izcīņas ¼ finālā piekāpjas FK "Jelgava" komandai 3

Latvijas kausa izcīņas ¼ finālā FB "Gulbene" komanda ar 0:2 piekāpās vieniem no līdzšinējiem virslīgas čempionāta līderiem – FK "Jelgava".

Komandas jau tikās Ziemas kausa izcīņā, un tad pretinieki bija pārāki ar 3:1. Arī šajā spēlē kopumā jelgavnieki bija mobilāki un izpaudās viņu pārākums izturībā un saspēlē.

Pirmajā puslaikā pretiniekiem bija divas labas izdevības gūt vārtus, bet vienreiz glāba aizsargi, bet otro reizi „palīdzēja” vārtu stabs. Gulbeniešiem izcelties varēja R.Dzelzkalējs un O.Semjonovs. Pirmais puslaiks noslēdzās 0:0.

Otrā puslaika sākumā pēc pāris rikošetiem bumba nonāca pretiniekam labā pozīcijā un rezultāts kļuva 0:1. Mūsu komanda turpināja spēlēt uzmanīgi un laimi meklēja pretuzbrukumos. Otros vārtu pretinieki guva ar tiešo soda sitienu no soda laukuma līnijas. Precīzs bija viņu gruzīnu leģionārs. Spēle noslēdzās 0:2.

Gulbenes komandas sastāvā spēlēja 81 Marks Bogdanovs, 2 Jevgeņijs Kazura, 3 Kirils Jeļkins, 5 Vladislavs Pavļučenko (79’ Georgijs Benskis 1, 6 Dmitrijs Telešs, 7 Jaroslavs Zoricovs (59’ Jānis Lapss 17), 8 Aleksejs Bespalovs, 9 Raitis Dzelzkalējs, 13 Viktors Golovizins, 14 Oļegs Semjonovs, 34 Māris Savinovs (80’ Pāvels Skalenko 20), 1 Maksims Vitkovskis, 10 Viktors Kurma, 15 Aleksandrs Klimovs, 12 Artūrs Deksnis. Brīdināts V.Pavļučenko 20’.

Nākamā spēle mūsu komandai pirmās līgas čempionātā notiks 12.aprīlī pulksten 16.00 Olainē ar vietējo komandu, kuras sastāvā šogad spēlē mūsu bijušais futbolists Vits Rimkus.