Futbols: Latvijas virslīgas čempionātā - divi zaudējumi 9

Divas kārtas aizvadītas SMSCREDI.LV Latvijas virslīgas čempionātā.

FB "Gulbene" komanda pirmajā spēlē ar 0:3 zaudēja leģionāriem pārpildītajam Jūrmalas „Spartakam”. Līdz pirmajiem zaudētajiem vārtiem laukumā ritēja līdzīga spēle. Gulbeniešiem bija pāris lieliskas iespējas atklāt rezultātu, tomēr pievīla precizitāte. Puslaika vidū pretinieki aizskrēja pretuzbrukumā un atklāja rezultātu. Otrajā puslaikā jau izpaudās pretinieku pārākums. Treniņnometne Turcijā nākusi jūrmalniekiem par labu. Galarezultātā zaudējums ar 0:3.

Otrajā spēlē mūsu komanda izbraukumā sacentās ar Latvijas čempioniem FK "Ventspils". Spēle mums neko labu nesolīja, jo laukumā pretī bija čempionāta naudīgākā komanda. Vēl drūmāk palika, kad trešajā minūtē tika zaudēti vārti. Kamēr ventspilnieki nomierinājās, gulbenieši arvien biežāk viesojās saimnieku vārtu tuvumā. Puslaika vidū lieliski nospēlēja komandas kapteinis Jānis Lapss. Ar vienu kustību viņš tika galā ar diviem Latvijas izlases futbolistiem (Kurakins, Jemeļins) un izdarīja precīzu piespēli soda laukumā. To vārtu guvumā pārvērta Aleksandrs Solovjovs. Rezultāts kļuva 1:1.

Turpinājumā vairāk uzbruka saimnieki, bet arī gulbenieši atbildēja ar pretuzbrukumiem. Tomēr puslaika vidū vienam no saimnnieku leģionāriem izdevās gūt vārtus, un spēle noslēdzās 2:1 FK "Ventspils" labā. Mūsu komandā spēlēja Alberts Nikoļskis, Kirils Jeļkins, Aleksandrs Ivanovs, Vladislavs Pavļučenko, Dmitriojs telešs, Aleksandrs Solovjovs, Igors Korabļovs, Viktors Kurma, Vladimirs Volkovs, Jānis Lapss (C), Konstantīns Budilovs. Uz maiņu nāca Ruslans Ķeirāns.

Nākamā principiālā spēle gulbeniešiem notiks 1.aprīlī Rīgā, Hanzas VSK laukumā, pulksten 16.00 ar FS "Metta/LU". Lielais pārtraukums saistīts ar visa ranga Latvijas izlašu starptautiskām sacensībām.

Latvijas U-18 izlasē spēlēs divi FB Gulbene futbolisti – Ņikita Pačko un Vladislavs Lazarevs. Šajā laikā mūsu komanda cītīgi trenēsies, lai parādītu cienīgu spēli laukumā.

Gulbenes stadionā pirmā spēle būs 1.maijā, kad šeit viesosies FK "Liepāja".

FB Gulbene komandas turpmākās spēles : 27.martā Tallinā ar FC Levadia (Igaunijas čempioni), 8.aprīlī Rīgā draudzības spēle ar FS Metta/LU, 12.aprīlī čempionāta spēle izbraukumā ar Daugavpils BFC