Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Futbols: Latvijas ZA reģionačempionāta rezultāti 1

Maijā un jūnijā aizvadīti vairāki sabraukumi jaunatnes čempionātā.

Rezultāti U-16 grupā Gulbenes stadionā: 

Gulbene – Ludza 6:1, 

Balvi – Viļāni 4:1, 

Gulbene – Balvi 4:2, 

Ludza – Viļāni 4:0, 

Viļāni – Gulbene1:6,

Balvi – Ludza1:0. 

Nākamās spēles - 30.jūlijā Ludzā.

                                                         Turnīra tabula U-16 grupā

Komanda                                     S U N Z V P

1. FB Gulbene/GFA       ................3 3 0 0 16:4 9

2. Balvu Sporta centrs   ...............3 2 0 1 7:5 6

3. Ludzas Novada sporta skola   ...3 1 0 2 5:7 3

4. Viļānu sporta skola   ................3 0 0 3 2:14 0

U-12 grupa spēlēja Madonas stadionā un bija sekojoši rezultāti:

Gulbene – Madona 4:2,

Viļaka – Rēzeknes NBJSS 0:6,

Balvi – Gulbene 1:2,

Madona – Ludza 7:0,

Preiļi I – Preiļi II 1:4,

Saules puikas – Viļaka 10:0,

Rēzeknes NBJSS – Balvi 2:2,

Gulbene – Preiļi II 5:1,

Viļaka – Preiļi I 1:8,

Balvi – Saules puikas 0:8,

Madona – Rēzeknes NBJSS 4:0,

Ludza – Gulbene 3:3,

Preiļi II – Viļaka 6:0,

Preiļi I- Balvi 2:6,

Saules puikas – Madona 0:0,

Rēzeknes NBJSS – Ludza 4:0,

Ludza – Preiļi I 6:2,

Preiļi II – Saules puikas 2:1.

Nākamās spēles - 25.jūnijā

                                                                     Turnīra tabula U-12 grupā

Komanda                                              S U N Z V P

1. FB Gulbene/GFA  .............................4 3 1 0 15:7 10

2. Preiļu BJSS II  .................................4 3 0 1 13:7 9

3. FK Saules puikas (Malta)..................4 2 1 1 19:2 7

4. Rēzeknes Novada BJSS...................4 2 1 1 15:6 7

5. Madonas BJSS ..............................4 2 1 1 13:4 7

6. Balvu Sporta centrs.........................4 1 1 2 9:14 4

7. Ludzas Novada sporta skola............4 1 1 2 9:19 4

8. Preiļu BJSS I ................................ 4 1 0 3 13:17 3

9. Viļaka............................................4 0 0 4 1:30 0

Savukārt U-10 grupas spēles notika Varakļānos. To rezultāti:

Viļaka - Madona 2:2,

Balvi I – Varakļāni 1:3,

Balvi II - Madona 0:9,

Viļaka - Gulbene 0:7,

Varakļāni - Balvi II 9:0,

Gulbene - Balvi I 3:1,

Madona - Varakļāni 2:10,

Balvi I - Viļaka 5:2,

Madona - Gulbene 0:5,

Viļaka - Balvi II 7:0.

Nākamās spēles U-10 grupā - 28.jūlijā Balvos.

                                                             Turnīra tabula U-10 grupā

Komanda

S U N Z V P

1. Varakļāni/MBJSS           3 3 0 0  22:3 9

2. FB Gulbene/GFA   3 3 0 0  15:1 9

3. Viļaka   4 1 1 2 11:14 4

4. Madonas BJSS   4 1 1 2 13:17 4

5. Balvu Sporta centrs I   3 1 0 2 7:8 3

6. Balvu Sporta centrs II   3 0 0 3   0:25 0

Balvos notika U-9 grupas spēles un uzrādīti šādi rezultāti:

Balvi I - Balvi II 5:0,

Gulbene - Lubāna 4:0,

Balvi I - Lubāna 0:3,

Balvi II – Gulbene 1:9,

Lubāna - Balvi II  7:1,

Gulbene - Balvi I 6:0.

Nākamās spēles - 18.augustā Degumniekos.

                                                                            Turnīra tabula U-9 grupā

Komanda                                   S U N Z V P

1. FB Gulbene/BJSS................. 3 3 0 0 19:2 9

2. Lubāna/FB.............................3 2 0 1 10:5 6

3. Balvu Sporta centrs I..............3 1 0 2 5:9 6

4. Balvu Sporta centrs II.............3 0 0 3 2:21 0

U-8 grupā aizvadīti divi sabraukumi – Balvos un Madonā.

 Balvi I – Jēkabpils w:0,

Balvi II – Gulbene II 1:1,

Madona I – Gulbene I1:6,

Madona II – Lubāna 0:1,

 Balvi I – Balvi II 8:0,

Gulbene II – Madona I 0:6,

Gulbene I – Madona II10:1,

Jēkabpils – Lubāna 0:w,

Madona I – Balvi I 4:6,

Balvi II – Jēkabpils w:0,

Madona II – Gulbene II 1:7,

Lubāna – Gulbene I 0:11,

Balvi II – Madona I 0:5,

Balvi I – Madona II 12:0,

Gulbene II – Lubāna 0:3,

Jēkabpils – Gulbene I 0:3,

Madona II – Balvi II 2:0,

Lubāna – Balvi I 0:5,

Madona I – Jēkabpils 2:3,

Gulbene I – Gulbene II 8:0,

Madona I – Madona II 3:2,

Balvi II – Lubāna 0:9,

Balvi I – Gulbene I 0:4,

Jēkabpils – Gulbene II 2:0,

Lubāna – Madona I 2:3,

Gulbene I – Balvi II 5:0,

Gulbene II – Balvi I 0:7,

Madona II – Jēkabpils 0:5.

Nākamais sabraukums - 4.septembrī Gulbenē.

                                                       Turnīra tabula U-8 grupā

Komanda                                 S U N Z V P

1. FB Gulbene/BJSS................7 7 0 0 47:2 21

2. Balvu Sporta centrs I............7 6 0 1 38:8 18

3. Madonas BJSS I.................7 4 0 3 24:19 12

4. Lubāna/FB.........................7 4 0 3 11:22 12

5. Jēkabpils SS......................7 3 0 5 10:5 9

6. FB Gulbene/GFA.................7 1 1 5 8:28 4

7. Balvu Sporta centrs II..........7 1 1 5 1:26 4

8. Madonas BJSS II................7 1 0 6 6:38 3

Savukārt Latvijas ZA reģiona 2.līgas čempionātā aizvadītas vairākas spēles.

SK Latgols/Ludzas NSS – Viļaka/Lubāna 6:1 (vārtus guva E.Jegorovs 3, Ē.Krušanovs 3 – A.Noviks),

Viļaka/Lubāna – GFA Gulbene 2:3 (vārtus guva D.Urtāns, D.Tuleiko – D.Vašilišuns, M.Graudiņš),

Kvarcs/Madonas BJSS – Balvu SC 1:1 (vārtus guva K.Sveķis – A.Sņegovs),

SK Latgols/Ludzas NSS – GFA Gulbene 3:0 (vārtus guva E.Jegorovs, A.Barkāns, E.Barovskis).

                                                           Turnīra tabula 2. līgā

Komanda                                             S U N Z V P

1. SK Latgols/Ludzas NSS ..................2 2 0 0 9:1 6

2. GFA-Gulbene..................................2 1 0 1 3:5 3

3. Balvu Sporta centrs.........................1 0 1 0 1:1 1

4. Kvarcs/Madonas BJSS....................1 0 1 0 1:1 1

5. Viļaka/Lubāna.................................2 0 0 2 3:9 0

                                                                       

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports