Futbols: meiteņu komanda aizvada divas spēles

Latvijas Ziemeļaustrumu reģiona meiteņu futbola čempionātā divas spēles Alūksnē izvadīja FB Gulbene 2005 komanda.

Pirmajā spēlē ar Alūksnes BJSS pretinieces lieliski izmantoja kļūdas mūsu aizsardzībā, savukārt FB Gulbene 2005 spēlētājas savas iespējas palaida garām. Katrā puslaikā zaudējot pa diviem vārtiem, galarezultātā zaudējums ar 0:4.

Otrajā spēlē ar SK Kuorsova mūsu meitenes uzbruka aktīvāk un drīzumā Krista Kristiāna Brence guva vārtus. Bija vēl vairāki momenti pie pretinieču vārtiem, bet pievīla precizitāte. Pirmā puslaika izskaņā kārtējā kļūda aizsardzībā un pretinieces panāca neizšķirtu 1:1. Otrajā puslaikā notika abpusēji uzbrukumi un jau likās, ka spēle noslēgries neizšķirti. Tomēr pēdējā minūtē SK Kuorsova guva vārtus un mūsu komanda cieta sāpīgu neveiksmi ar 1:2.

Komandā spēlēja Valērija Vīksniņa, Krista Samanta Brence, Justīne Aldersone, Simona Krieva, Estere Tīna Sokirka, Krista Kristiāna Krieva, Diāna Vīksniņa, Katrīna Kļaviņa un Astra Nikola Mazjāne.

Citā spēlē Alūksnes BJSS ar 8:1 sagrāva SK Kuorsova.

Nākamās čempionāta spēles meitenēm tikai augustā, bet 14.jūlijā Gulbenē notiks 9.Borisa Jamkovija piemiņas turnīrs futbolā, kurā pirmo reizi spēlēs G-10 un G-13 meiteņu grupu komandas, kā arī spēlēs U-7 un U-9 zēnu grupu komandas. Plānota 24-30 komandu līdzdalība ar apmēram 300 jaunajiem futbolistiem no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.