Futbols: mūsējie daugavpiliešiem zaudē ar 2:4 3

FB "Gulbene" savās mājās šodien uzņēma FC "Daugava" futbolistus. Mūsu komandas labā pirmos vārtus spēles otrajā puslaikā iesita Sergejs Mišins un 2.vārtus mūsu kontam pievienoja daugavpilietis Jurijs Saļenkovs, kas spēles 22.minūtē bumbu raidīja savos vārtos. Spēles rezultāts 2:4 - vieskomandas labā. Par spēli sīkāk - rīt, 18.jūlijā.

Komentāri 3

Kas,vainas mūsu līdzjutējiem ? ne jau katram patīk bļaut un ārdīties tribīnēs .
Līdzjutēji ir vienkārši lielisko,un man prieks par to ka ar katru spēli,viņi kļūst trakāki,un atraktīvāki . :)
Tāpēc, par faniem nav jēgas,te nekā rakstīt .
SUPER . :)

pirms 8 gadiem, 2011.07.25 13:53

būtu līdzjutēji bišku aktīvāki,tad viss būtu o.k.
Gulbenē izskatās,ka grib tikai uzvaras,ja nav tad viss-uz spēlēm nenāk un kas nāk,tad klusībā domā pie negatīva rezultāta,ka vairāk nenāks,jo nav redz interesanti.Atbalstīt nav iespēju,jo kauns,ko citi padomās,ka skaļāk pateicu vārdu.