Futbols: mūsējie ventspilniekiem zaudē - 0:2 12

Šodien savā laukumā Latvijas virslīgas futbola čempionātā gulbenieši tikās ar FK "Ventspils" futbolistiem. FB "Gulbene" ciemiņiem zaudēja ar 0:2. Ventspils futbolistu kontā pirmie vārti tika iegūti pirmā puslaika beigās un otrie - 2.puslaika sākumā. Sīkāk par spēli - turpmāk.

Komentāri 12

FB Gulbene

vieniem vārtiem bija aizmugure Ventspilij un pendeli Ven iedeva, bet Gul neiedeva cik netaisnīgi tiesāja.

pirms 9 gadiem, 2011.05.30 16:19

pirms 9 gadiem, 2011.05.30 16:18

Karatists Futbolistam no 12:13

nu ja atradīšu tavu IP...

pirms 9 gadiem, 2011.05.30 13:47

kalts

oi, Ventiņ, neviens tevi uz Gulbeni nesauc - tur nu tev taisnība, nav jālien TEV tur, kur TEVI neviens nesauc! Kā tev krem, ka Ventspils tik ar divu vārtu starpību uzvarēja debitantus - riktīg sāpīgi ne? Tagad nezini, kur likties, kurā ziedu pulkstenī sēsties no bēdām vai kurā strūklakā slīcināties!

Iesaku iedzert kādu tableti, jo šī nebija vienīgā savstarpējā spēle.

Vēl kaut ko debilāku nevarēji uzrakstīt - novāc skatītājus lai nekliedz - tev skauž vai kā, ka mazā Gulbene var pilnas tribīnes savākt, bet lielā Ventspils tik tos pašus dzērājus uz katru spēli velk līdz :D