Futbols: mūsu komanda uzvar olainiešus 1

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene" komanda savā stadionā ar 4:0 uzvarēja AFA Olaine.

Komandas turnīra tabulā atrodas diametrēji pretējās vietās: gulbenieši - otrie, pretinieki ivpadsmitie. Spēles sākumā viesi centās izrādīt pretestību. Pat izveidoja vairākus momentus pie mūsu vārtiem. Pamazām Gulbenes pārņēma iniciatīvu un izveidoja vairākus reālus vārtu gūšanas momentus. Pievīla precizitāte. Kā gūt vārtus, parādīja mūsu spēlējošais treneris Igors Korabļovs, 31.minūtē atklājot rezultātu. Pirmais puslaiks noslēdzās ar 1:0 FB "Gulbene" labā.

Otrajā puslaikā mūsējie palielināja apgriezienus. Visus neskaitāmas reizes glāba vārtsargs. Tomēr arī viņš bija bezspēcīgs, kad precīzi nospēlēja Vaki Asuchi. Abās komandās tika veiktas vairākas spēlētāju maiņas. Laukumā devās arī Viktors Kurma, kurš izcēlās divas reizes un rezultātā - uzvara ar 4:0.

Mūsu komandā spēlēja M.Bogdanovs, S.Mišins, J.Zoricovs, V.Apiņš, V.Asuchi, V.Ždaņko, I.Korabļovs, J.Lapss, V.Golovizins, Māris Savinovs, Mārcis Savinovs, D.Telešs, A.Bespalovs, V.Kurma, A.Klimovs.

Nākamā spēle gulbeniešiem Rīgā 16.augustā pulksten 18.00 49.vidusskolas laukumā ar Rīgas FS.

Gulbenē mēs savu komandu redzēsim 24.augustā pulksten 15.00, kad šeit viesosies Valmieras futbolisti.