Futbols: neveiksmju sērija turpinās 16

Pagājušajā nedēļā FB "Gulbene" komanda izbraukumā aizvadīja divas spēles virslīgas čempionātā un piedzīvoja divus zaudējumus - ar 1:3 Jūrmalas FK „Spartaks" un ar 0:1 Skonto FC.

Spēle ar jūrmalniekiem sākās labi, jo jau 3.minūtē Y.Saito atklāja rezultātu. Turpinājumā gulbeniešiem bija 4-5 izcilas izdevības palielināt rezultātu, bet visu laiku pievīla precizitāte. Arī otrā puslaika sākumā turpinājās mūsējo uzbrukumi. Viss apstājās pēc rupjas japāņu aizsarga kļūdas, kad pretinieki izlīdzināja rezultātu. Vairāk sāka uzbrukt FK „Spartaks", bet FB Gulbene prasmīgi aizsargājās.

Spēles izskaņā rupju kļūdu pieļāva mūsu vārtsargs un rezultāts kļuva 1:2. Spēles pēdējā minūtē pretinieki guva arī trešos vārtus un rezultātā 1:3. Mūs turpina vajāt neveiksmes uzbrukumā. Tie gulbenieši, kuri mūs atbalstīja Kauguros(paldies viņiem par to), neļaus samelot, ka gulbenieši rāda acij tīkamu futbola. Tikai neprasme uzbrukuma noslēgumā un rupjas kļūdas aizsardzībā liedz mums būt augstāk turnīra tabulā.

Ar FK „Spartaks" spēlēja : 21. I.Labuts, 2. A.Ivanovs, 3. K.Jeļkins, 12. S.Tsuchiya, 18. I.Korabļovs, 6. I.Gluško(17. J.Lapss 60') , 7. S.Mišins, 8. S.Ki Yoo, 15. N.Sitenkovs, 9. Y.Saito, 10. T.Irie. Vārtus guva Y.Saito 3' , brīdināti I.Korabļovs 87' un T.Irie 93'.

Jau pēc trīs dienām gaidīja spēle ar Skonto FC. Atceramies, ka Latvijas kausa pusfinālā mēs viņiem dramatiski zaudējām ar 0:1. Mūsu treneris sākuma sastāvā bija veicis vairākas izmaiņas.

Spēle sākās ar abpusējiem uzbrukumiem, kur bumbu vairāk kontrolēja skontieši. Tomēr īpašus draudus vārtiem viņi neradīja. Tos pusmomentus, kuri radās mūsu soda laukumā viegli neitralizēja gulbeniešu aizsardzība. Taisnības labad jāsaka, ka arī rīdzinieku vārtsargam īpaši svīst nevajadzēja.

Pirmā puslaika izskaņā pēc sūra sitiena izspēles sekoja centrējums mūsu soda laukumā. Nesaskaņota mākslīgās aizmugures veidošana deva iespēju Skonto FC lietuviešu leģionāram gūt vārtus. Atpūtā komandas devās ar 1:0 Rīgas komandas labā.

Otrajā puslaikā gulbenieši ļoti centās izlīdzināt rezultātu. Vairākas labas iespējas bija Y-Saito, J.Lapsam, N.Sitenkovam un S.Ki Yoo. Arī pretinieki uzbruka bīstami. Divas reizes komandu glāba A.Nikoļskis, vienreiz mums palīdzēja vārtu pārliktnis. Puslaika vidū galvas traumu guva S.Mišins un pavairoja mūsu „lazareti". Galarezultātā zaudējums ar 0:1, un neveiksmju sērija turpinās.

Ar Skonto FC spēlēja : 1. A.Nikoļskis, 2. A.Ivanovs, 3. K.Jeļkins, S.Mišins (4. A.Maksimenko 64'), 8. S.Ki Yoo, 9. Y.Saito, 10. T.Irie, 1. I.Gluško (15. N.Sitenkovs 46'), 17.J.Lapss, 18. I.Korabļovs, 20.

L.Datunashvili (12 S.Tsuchiya 39').

Brīdināti S.Mišins 62' un A.Ivanovs 86'.

Tagad 28.aprīlī mūs gaida spēle Liepājā un 2.maijā Daugavpilī. Gulbenē šajā sezonā komanda debitēs 6.maijā spēlē ar Rīgas „Daugavu".

Caunitis

es svinigi solu , ka Gulbenes jaunais izpildirektors uzbuvet lidz 2012.g. 1 augustam Gulbene futbola laukumu ar maksligo segumu un sausajam toletem

pirms 8 gadiem, 2012.04.26 18:15

pesimists

Pilnīgi piekrītu zellim. Jadomā par izklaidi un futbols ir izklaide nr.1 visā pasaulē. Bet labākais barometrs, vai tā ir Gulbemē būs - cik cilvēku būs uz pirmo spēli 6. maijā. Ja sanāks vairāk par tūkstoti - OK tad var prasīt domei, gan novada, gan pilsētā - kāpēc nekas netiek darīts novada galvenā stadiona un galvenās komandas labā. Ja būs 300 - tad nu atvainojiet...

pirms 8 gadiem, 2012.04.25 12:16

Zellis

Sveiciens visiem!
Sūdīgi gan ir,ka nav kur aiziet ģimenes cilvēkam un arī citiem,jauniešiem,bērniem,nākamajiem futbolistiem. Ko atbildēs mazajiem futbolistiem tēti uz jautājumu,kur ir palikuši puiši,kas tik labi spēlēja,ka nevarēja skatienu noraut. Atbildes nebūs!
Mazajiem actiņās nebūs uguntiņas,nebūs vairs vietējā mēroga sapņa. PSRS laikos puiši pa TV redzēja Gagarinu un gribēja kļūt par kosmonautiem(tas nav reāli); Tagad Gulbenē ir futbols,ko neatbalsta(tas ir reāli)......kāpēc????? Mazie puikas redz to visu un domā, ka Viņi to grib un cenšas lielajiem futbolistiem līdzināties. Neatņemiet viņiem sapni. Ja lieli cilvēki sola un neatbild pa vārdiem,tad lai sēž uz sava mīkstā beņķīša un nevirina muti,lai koriģē savu darbu un reklāmu citā veidā. Nevarat iedot naudu,nesolat. Nožēlojami. Es varu tikai aģitēt uz to,ka vajag palīdzēt komandai,lai Viņa eksistētu. Būs rezultāti,būs sponsori?
Vai tad nav rezultāti???? Mēs esam vienīgie šinī reģionā,kas piedalās virslīgā. No Alūksnes no Balviem brauc cilvēki skatīties futbolu uz Gulbeni.Taisat pasākumus pēc futbola-garantēju būs noiets. Tas nav aizliegts pelnīt naudu oficiāli. Pašvaldībai tas taču būtu izdevīgi. Nav tikai tā plānotāja ar smadzenēm,kas to visu varētu izdomāt,bet varbūt tādas vakances nav. Es uz to vietu nepretendēju,tikai ideju Jums ieteicu. Vēl reiz Jums lielie cilvēki saku-Cilvēki grib atpūsties Gulbenē,Jūs tikai atbaidat tos ar to,ka nekas nenotiek! Varbūt Gulbeni pasludiniet par ciemu un Letes par novada centru!!!! :-(

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 21:51

pesimistam

Ej tak tu ar to oranžo bumbu uz grozu! Kam no tevis labums?

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 17:37

pesimists

Nebija futbola Gulbenē simts gadus un tagad nafig vajadzīgs. Kam no tā labums.

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 15:40

drausmas

paldies Sandrai Daudziņai ka viss notiekās mūsu pilsētā pēdiņās :(

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 13:51

x

Paldies stadiona direktoram par forsu speles laukumu))

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 13:43

To Aigar Silis

Rekomendēju Aigaram iesaistīties komandas sponsorēšanā un vārīties kopā ar orandžo zagli.
Jocīgi tikai tik forša varka ,bet gribētāju uzturēt virslīgas komandas praktiski nekur Latvijā nav.

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 13:20

Aigars Sīlis to darbagalds

orandžais zaglis no Gulbenes futbola komandas pēdējām divām spēlēm ir uzvārījies aizliegtajos totalizātoros aptuveni par 5000 LS

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 12:10

darbagalds

Kādu peļņu klubam atnesa šie divi zaudējumi?

pirms 8 gadiem, 2012.04.23 21:03

likteņdzirnakmeņiem

Gulbenē jau vairākus gadus ir viss nogulēts. Viss ko vien var.

pirms 8 gadiem, 2012.04.23 19:27

likteņdzirnas

Kā tad ar to mākslīgo segumu, par kuru tika runāts pagājušogad? Vai tik mūsu dižie funkcionāri nav kaut ko svarīgu nogulējuši? Un Gulbenes stadionā plastmasas sēdekļi?

pirms 8 gadiem, 2012.04.23 18:26

nocomment

Stadions jau havaja vien ir, sudigākais no novada centr.stadioniem Latvijā. Priekškam būvēt laukos ar 500 iedz. ja novada centrā aprilīnevar spēlēt futbolu. Kad vienreiz tās mūsu zirgugalvas domās, ka arī Gulbenē gribās kautkadas izprieces.

pirms 8 gadiem, 2012.04.23 17:02