Futbols: noslēdzas novada čempionāta pirmā kārta

Ar spēlēm Jaungulbenes stadionā noslēgusies Gulbenes novada futbola čempionāta pirmā kārta, kurā deviņas komandas tikās katra ar katru.


Pēdējo spēļu rezultāti:


Stāmeriena – Lizums 2:0 (R.Timenieks, RŠķenders),


Stradi – Jaungulbene 1:0 (A.Mordunovs),


Litene – Lejasciems/Ranka 5:0 (J.Keišs 3, V.Surovs, P.Priedītis),


Stāmeriena – Stradi 4:1 (R.Deksnis 2, R.Šķenders, R.Timenieks – A.Sarkans),


Jaungulbene – Beļava w:0,


Gulbene – Līgo 3:0 (Ģ.Vasks 3),


Lizums – Lejasciems/Ranka 3:1 (P.Mikulāns, I.Sirmulis, M.Garaudiņš – A.Vilnis),


Līgo – Beļava w:0,


Jaungulbene – Gulbene 2:1 (R.Pētersons, N.Blauvs – N.Zeps),


Litene – Līgo 3:2 (J.Keišs, V.Surovs, D.Briedis – A.Grava, R.Stepanovs),


Lizums – Stradi 1:1 (M.Graudiņš – A.Vaičulis).


Labākie vārtu guvēji pēc pirmās kārtas J.Keišs (Litene), Ģ.Vasks (Gulbene), A.Sarkans (Stradi) pa 6 vārtiem, R.Šķenders, M.Kozlovskis (abi Stāmeriena) pa 4 vārtiem.


Turnīra tabula pēc pirmās kārtas


1. Litene                              8 6 0 2 16:5 18


2. Stāmeriena                      8 6 0 2 14:5 18


3. Lizums                            8 5 1 2 10:7 16


4. Gulbene                          8 5 1 2 11:4 16


5. Stradi                              8 5 1 2 17:8 16


6. Jaungulbene                    8 3 1 4 7:7 10


7. Lejasciems/Ranka           8 2 1 5 13:16 7


8. Līgo                                8 1 1 6 6:25 4


9. Beļava                            8 0 0 8 1:21 0


Pēc pirmās kārtas rezultātiem, otrajā kārtā savā starpā, ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus, atsevišķi sacentīsies pirmās piecas komandas, kā arī 6.-9.vietu komandas.


Sakarā ar to, ka Beļavas komanda izstājās no čempionāta, saskaņā ar nolikumu, atlikušajās spēlēs tai ieskaitīti zaudējumi. Līdz ar to otro etapu komandas sāks šādās pozīcijās:


1.-5. vieta

1. Gulbene                        4 3 0 1 5:2 9


2. Litene                           4 2 0 2 2:2 6


3. Stāmeriena                   4 2 0 2 6:4 6


4. Lizums                         4 1 1 2 3:5 4


5. Stradi                           4 1 1 2 3:6 4



6.-9.vieta


1. Jaungulbene                 4 3 1 0 5:2 10


2. Lejasciems/Ranka        4 3 0 1 11:4 9


3. Līgo                             4 2 1 1 1:4 7


4. Beļava                         6 0 0 6 0:7 0


Otrā etapa pirmās spēles pirmajam pieciniekam notiks 12.augustā Litenē, bet noslēguma spēles un apbalvošana abām grupām būs 27.augustā Gulbenē.


Spēļu kalendārs ir pieejams laikraksta „Dzirkstele” sporta afišā.

Pievieno komentāru

Sports