Futbols: pārbaudes spēlē - neizšķirts 9

FB „Gulbene" 3.jūlijā Lietuvas pilsētā Marijampolē aizvadīja pārbaudes spēli pret Polijas ekstralīgas vienību "Jagiellonia" no Belostokas.

Pērn šī komanda ekstralīgā ieņēma desmito vietu. Spēle beidzās ar rezultātu 1:1. Abi vārti tika gūti pirmajā puslaikā. Poļi rezultātu atklāja 24.minūtē. Savukārt atbildes vārtus pēc Tošikazu Irija centrējuma skaistā stilā guva Jānis Lapss 34.minūtē.

Komentāri 9

režģis

Tak satiekaties un parunājiet, vai tad arī publiskajā telpā nedrīkst sevi nosaukt, man iesauka ir Režģis, vai tad Tev ir darbagalds, ja ir, tad nav īpaši saturīga!!!

pirms 8 gadiem, 2012.07.05 19:55

to karla

Darbagalds diez vai uzsāka šo diskusiju!!

Tur komentētājs 04.07.2012 plkst.18:04 sāka ar ne visai pieklājīgu uzrunu!!Pie tam cilvēks,kurš ir labi informēts par FB Gulbene draudzības spēlēm!! ;)

pirms 8 gadiem, 2012.07.05 18:00

Karla

Darbagaldam laikam vajadzētu skatīties Strenču virzienā, jo normāls cilvēks strādā, nevis meklē kašķi publiskā vietnē!

pirms 8 gadiem, 2012.07.05 16:26

režģis

darbagalds, tak būtu aizbraucis un skatījies un visiem būtu miers...

pirms 8 gadiem, 2012.07.05 13:22

darbagalds

Stulbajam Arnim:

1. Kur komandas sastāvs pārbaudes spēlē?
2. Kur trenera Koņeva komentāri? Vai Tu viņam aizliedz sniegt komentārus, iepriekšēji tos nesaskaņojot ar kluba vadību?

pirms 8 gadiem, 2012.07.05 12:29

millergerdovskis

Negribu īpaši slavēt FB Gulbeni vai īpaši kritizēt Ekstralīgas komandu, jo tomēr tikai treniņspēle šī bija, bet, vienalga, šis rezultāts ieies FB Gulbene komandas vēsturē. Un neviens Staļins šo statistiku nespēs izdzēst, tāpat kā Jelgavas komandas uzvaru treniņspēlē pret Anglijas Premjerlīgas komandu no Blekpūles. Secinājums- Latvijā futbols tomēr eksistē.

pirms 8 gadiem, 2012.07.05 09:49

režģis

Malacis Arni, noliki pie vietas....,
P.S. Foxiņam aizgāja, pretiniekiem čau...

pirms 8 gadiem, 2012.07.05 07:13

stulbajam darbagaldam

Vakar Marijampolē Virslīgas klubs „Gulbene” nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Polijas Ekstraklases klubu Bjalistokas „Jagiellonia”. Vārtus mūsējo labā guva Jānis Lapss.

„Gulbene” šobrīd Virslīgā 10 komandu konkurencē ieņem 8. vietu, kamēr „Jagiellonia” pagājušajā sezonā Polijas Ekstraklasē ieņēma 10. vietu 16 komandu konkurencē. Polijā klubi tikai nupat sākuši gatavoties jaunajai sezonai, un „Jagiellonia” par savu pirmo sparinga partneri izvēlējās mūsu „Gulbeni”.

Lai gan visas spēles garumā teritoriāls pārsvars piederējis poļu komandai, kas 24. minūtē arī izvirzījusies vadībā, pēc 10 minūtēm Jānis Lapss izlīdzināja rezultātu, un cīņa noslēdzās neizšķirti 1:1. Lapss iesita ar galvu pēc partneru ātri izspēlēta soda sitiena.

Jāmin, ka poļu komanda spēlēja ar labu sastāvu – tā, piemēram, sākumsastāvā izgāja trīs futbolisti, kas ir aizvadījuši pāris spēles Polijas izlasē, kā arī Melnkalnes izlases kreisās malas aizsargs Pejovičs.

Melnkalnietim 22 speles izlase un 1 varti , poliem attiecigi - 5 speles , 1 spele , 7 speles , 2 speles(1varti) , 2 speles . Ir ari speletaji no Polijas jaunatnes izlasem. Viens speletajs no Palestinas izlases , viens no Gruzijas izlases.Bija 5 Polijas izlases speletaji , tiesa viens no viniem vairs nespele , bet parejie ir kandidati!