Futbols: pēc izbraukuma spēles Bauskā gulbenieši iekļūst nākamajā kārtā 1

Latvijas kausa izcīņā FB Gulbene komanda izbraukumā ar 3:0 uzvarēja Bauskas BJSS/SC Mēmele futbolistus un iekļuva nākamajā kārtā.

Gulbenieši spēli sāka šādā sastāvā – E.Zaķis, U.Mežkuts, V.Surovs, A.Mordunovs, A.Maks, J.Keišs, M.Graudiņš, R.Šolins, I.Jezuns, R.Šķenders, M.Kozlovskis.

Spēles saimnieki sākumā bija aktīvāki, bet nopietni apdraudēt mūsu vārtus nespēja. Gulbenieši atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Puslaika vidū Gulbenes futbolisti ieguva tiesības uz stūra sitienu. To veica R.Šolins, bet ar precīzu sitienu noslēdz R.Šķenders un rezultāts kļuva 1:0. Pretinieki metās atspēlēties, bet pieļāva daudz brāķa piespēlēs. Vienā no tādiem momentiem pretinieka piespēli nobloķēja I.Jezuns, bumba nonāca pie R.Šķendera un rezultāts kļuva 2:0. Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrajā spēles daļā komandas spēlēja lēnāk un tāds pavērsiens bija mums izdevīgs. Mūsējiem radās daudz vārtu gūšanas momentu un izcelties varēja M.Kozlovskis, R.Šķenders, M.Graudiņš, R.Šolins, I.Jezuns.

Mājinieki arī pāris reizes bīstami uzbruka, bet ar viņu sitieniem galā tika E.Zaķis. Otrā puslaika vidū garu reidu pa labo malu veica I.Jezuns un izdarīja piespēli gar vārtiem. Tur veiklāks par citiem bija R.Šolins, un rezultāts kļuva 3:0. Tika veikta vārtsargu maiņa – E.Zaķi nomainīja Dz.Peksts. Turpinājumā M.Kozlovski nomainīja N.Zeps, bet R.Šolinu nomainīja S.Sirmais.

Spēles izskaņā atkal netika izmantoti vairāki vārtu gūšanas momenti. Pēdējā minūtē kļūda aizsardzībā un Bauskas komanda ieguva tiesības uz 11m soda sitienu. Viņu sitienu lieliski atvairīja Dz.Peksts un spēle noslēdzās ar 3:0. Komanda iekļuva nākamajā kārtā, kur mūsu pretinieki būs Liepājas FK Karosta futbolisti, kuri pirmajā kārtā ar 3:0 uzvarēja FK Cēsis.

Spēles vieta ir Gulbene, bet precīzu laiku paziņosim vēlāk. Savukārt 11.jūnijā 16.00 Gulbenes stadionā mūsu komanda sacentīsies Ludzas NSS futbolistiem Latvijas 2.līgas čempionātā.