Futbols: pieviļ precizitāte, rezultāts - 1:1

Latvijas virslīgas čempionātā FB "Gulbene" 8.oktobrī savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Rīgas JFK "Olimps".

Spēle bija paredzēta Rīgā, bet pretiniekiem ir problēmas ar futbola laukumu un tā notika Gulbenē.

Jau ar pirmajām minūtēm gulbenieši dominēja laukumā, bet pirmos vārtus nācās gaidīt ilgi. Tikai pirmā puslaika izskaņā Heideni Takeda panāca 1:0 gulbeniešu labā.

Otrajā puslaikā turpinājās mūsējo uzbrukumi, bet viesi reti viesojās pie mūsu vārtiem. Puslaika vidū savā soda laukumā kļūdījās Olimpa vārtsargs, un tiesnesis norādīja uz 11m atzīmi. Diemžēl Ivans Gluško sita vārtiem garām. Futbola likums nosaka, ja vārtus negūsti tu, tad pretinieks tevi sodīs. Tā arī notika. Jau pirmajā pretuzbrukumā kļūda aizsardzībā, nedroša vārtsarga spēle un rezultāts kļuva 1:1.

Turpinājumā mūsējie varēja vairākas reizes panākt uzvaru, bet pievīla precizitāte. Rezultātā nepelnīts neizšķirts un zaudēti divi punkti.

Nākamā spēle Gulbenē 15.oktobrī pulksten 14.00 ar FC "Jūrmala".

FB "Gulbene" spēlēja šādā sastāvā : Igors Labuts, Aleksandrs Ivanovs, Masaki Hemmi (85'Jānis Lapss), Vitālijs Stols, Igors Korabļovs, Ivans Gluško, Sergejs Mišins, Shalva Purtseladze (59' Nukri Gogokhia), Kristaps Priedēns, Heideni Takeda, Arevšats Hačatrjans (72' Irakli Arveladze) un Davit Tsiskarashvili.

Vārtus gūst: H.Takeda 36' , brīdināts A.Ivanovs 79' .

Skatītāji: 200.

Turnīra tabula

KomandaSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.PTFK Ventspils27203469:1563SK Liepājas Metalurgs28193668:2560FC Daugava(Daugavpils)28185555:2659Skonto FC(Rīga)27147656:2049FC Jūrmala281071137:3937FK Jelgava281141339:4937FB Gulbene28761537:5927FK Jūrmala-V.V.27441927:6816JFK Olimps(Rīga)29132517:1046