Futbols: pret jūrmalniekiem nospēlē neizšķirti 4

Kārtējo spēli Latvijas virslīgas čempionātā aizvadīja FB "Gulbene" komanda. Rīgā tā cīnījās neizšķirti 2:2 ar FC "Jūrmala".

Spēle notika Rīgā, Arkādija stadionā, kura futbola laukums ir izmēros mazāks. Šādi mazi laukumi nav piemēroti mūsu tehniskajiem un ātrajiem spēlētājiem, te priekšrocības ir fiziskajam futbolam. Tieši tādu spēlē jūrmalnieki.

Abas komandas labi pazīst viena otru, jo pretinieku sastāvā spēlē divi bijušie Gulbenes komandas futbolisti. Bīstamus momentus vairāk veidoja FB "Gulbene" futbolisti. Jau 5.minūtē vārtus varēja gūt Ryota Ishikawa. Pēc tam divas izcilas izdevības bija Arevšatam Hačatrjanam, kuras palika neizmantotas.

Pamazām iespēlējās pretinieki un momenti veidojās arī pie mūsējo vārtiem. Pāris reizes glāba Alberts Nikoļskis. Tomēr pretinieki pirmie atklāja rezultātu, gūstot vārtus pēc stūra sitiena. Vēl pēc desmit minūtēm virkne kļūdu aizsardzībā un „nopelnīts" 11m soda sitiens.

A.Nikoļskis „pendeli" atvairīja, bet jūrmalnieki bija veiklāki pie atlecošās bumbas, un rezultāts kļuva 0:2. Pirmā puslaika izskaņā 11m sitiens tika arī mums. Pretinieki savā soda laukumā nogāza Aleksandru Ivanovu, un Yosuke Saito sita precīzi. Pēc pirmā puslaika 1:2.

Pārtraukumā mūsu treneris Mihails Koņevs veica vairākas spēlētāju maiņas un tas atdzīvināja spēli. Otro spēles daļu aktīvāk sāka gulbenieši. Droši kontrolējot bumbu, tika veidoti bīstami uzbrukumi. Lieliskas izdevības bija Sergejam Mišinam, Seung Ki Yoo un A.Hačatrjanam. Komandas pūliņi noslēdzās ar Y.Saito precīzu sitienu, un rezultāts kļuva 2:2.

Ar trīs gūtajiem vārtiem viņš kļuva par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju.

Turpinājumā abas komandas ļoti centās gūt uzvaru, tomēr precizitāte pievīla.

Pēcspēles intervijā mūsu treneris M.Koņevs akcentēja kļūdas gulbeniešu komandas aizsardzībā. Arī spēle vidējā līnijā kliboja. Treneris teica, ka tagad jāapārstē traumas un jāgatavojas Latvijas kausa izcīņas pusfinālam ar FC "Skonto". Spēle notiks 11.aprīlī pulksten 18.00 Rīgā, Skonto hallē.

FB "Gulbene" komandā ar FC "Jūrmala" spēlēja : 1. A.Nikoļskis, 2. A.Ivanovs (18 I.Korabļovs 46'), 3. K.Jeļkins, 4. A.Maksimenko, 12. S.Tsuchiya, 5. R.Ishikawa (6. I.Gluško 50'), 7. S.Mišins, 8. S.Ki Yoo, 15. N.Sitenkovs (10. T.Irie 46'), Y.Saito, 11. A.Hačatrjans. Rezervē palika 16. E.Skurjats, 17, J.lapss, 20. L.Datunashvili un 21. I.Labuts.

Vārtus guva Y.Saito 39' , 59' .

Brīdināti A.Nikoļskis 15', S.Ki Yoo 31', T.Irie 89'.

Komentāri 4

Jā tieši tā, prieks ka Gulbeni zina ar vien vairāk gan Latvijā, gan pasaulē, un ja šis projekts pavilks vēl pāris gadus (paldies entuziastiem, kas ar to nodarbojās) tad domāju arī vietējie puiši pamazām, pamazām spēs iekļauties Gulbenes pirmajā komandā, jo piekritīsiet līdz šim futbols pie mums bija vien tāda pagastu padarīšana (turklāt 7:7 tautas futbols, no lielā futbola tikai pāris cilvēkiem bija sajēga), nebija uz ko tiekties jaunajiem!! Bet piemēram Daugavpilī pilsētas čempionāts futbolā notiek uz lielā laukuma un ir ap 10 komandām katru gadu!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.04.09 13:56

veltīgi skaidro, tāpat nesapratīs! taču, protams, būtu jauki, ja varētu šeit uz vietas sagatavot tādus futbolistus, kas velk līdz klubam, cerams, ka jaunie sevi pierādīs

pirms 8 gadiem, 2012.04.09 12:38

dulburam

Tu saproti futbols ir spēle nevis partija, nevienu nepārsteidz ja angļu klubā nav neviena angļa sākumsastāvā, vai spāņu neviena spāņa. Bet starp citu Nils sitenkovs - tīrajs letiņš, bet pārējie 5 no 11 Latvijas pilsoņi un dzima Rīgā un visi runā latviski, arī Hačatrjans.
Nu tā lūk ! Nevajag celt traci, ja nezini. Bet patriots ir tas , kurš nāk uz stadionu un pārdzīvo par komandu, kuras nosaukums ir viņa dzimtās pilsētas nosaukums un lepojās, ka par Gulbeni zin arvien vairāk pasaules valstīs.

pirms 8 gadiem, 2012.04.09 10:56