Futbols: sāpīgs zaudējums spēlē ar "Skonto" 16

Latvijas kausa izcīņas pusfinālā FB "Gulbene" Rīgā ar 0:1 piekāpās Skonto FC.

Gulbeniešiem bija laukuma priekšrocības, bet spēli aizvadījām Skonto hallē . Ar pirmajām minūtēm komandas mēģināja uztaustīt pretinieka vājās vietas. Futbolisti labi kontrolēja bumbu, bet visa spēle notika laukuma centrā. Skontieši pāris reizes pietuvojās mūsu vārtiem, bet bīstamus momentus izveidoja reti.

Taisnības labad jāsaka, ka arī gulbenieši pirmajā puslaikā vārtus varēja gūt tikai divās - trijās epizodēs.

Pretinieki vienreiz vārtus guva, bet tiesnesis pamatoti fiksēja „aizmuguri". Pirmais puslaiks noslēdzās 0:0.

Otrajā spēles daļā Skonto FC palielināja apgriezienus, bet tas deva iespēju mūsu futbolistiem atbildēt ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Lieliski kreisajā malā darbojās T.Irie, pēc kura piespēlēm radās divas izcilas epizodes.

Spēles izskaņā pa vārtu stabu trāpīja A.Hačatrjans. Lieliski vārtos darbojās A.Nikoļskis, kurš spēles laikā piecas reizes glāba no lielām nepatikšanām.

Spēle kulmināciju sasniedza pēdējā kompensācijas minūtē. Vispirms otro brīdināju (līdz ar to noraidījumu) nopelnīja I.Gluško. Pēc atkārtota pretinieku sitiena bumba burzmā kādu skāra un, izmainot virzienu, nonāca vārtos. Sāpīgs, nelaimīgs un visādā ziņā nepelnīts zaudējums ar 0:1. Skonto FC komanda līdz ar to ieguva tiesības spēlēt UEFA Eiropas līgas kausa izcīņā.

Gulbenes komandā spēlēja: 1.A.Nikoļskis (C), 2.A.Ivanovs, 3.K.Jeļkins, 5 .S.Tsuchiya, 18.I.Korabļovs, 6.I.Gluško, 7.S.Mišins, 8.S.K. Yoo, 9. Y.Saito, 10. T. Irie, 11.A.Hačatrjans.

Brīdināti A.Ivanovs 63', S.Mišins 76', I.Gluško 84'un 92'.

Noraidīts I.Gluško 92'.

Spēli vēroja dauzi gulbeniešu fani. Paldies viņiem par atbalstu!

Nākamā spēle FB "Gulbene" komandai 15.aprīlī izbraukumā ar FK "Ventspils".

Komentāri 16

xxx

Ja kads skatijas Skonto un Daugavas macu,tad redzeja,ka Skonto atkal iedeva pendeli,proti,bija sods pirms soda laukuma,bet tiesnesim likas savadak un pirma puslaika beigas Daugavai neiedeva pendeli,kur vins neapsaubami bija!!!

pirms 8 gadiem, 2012.04.16 18:49

ervins

kaa jau tika gaidits tad sho speli kartejo reizi tiesnesis izvilka prieksh skonto

cik nozelojams klubs var but... arpraac

taa nevar dariit, tikmeer kamer bus shadi mat4i, kur par labu skonto pieliktaja laikaa iedot pendeli, noraida speletaju vai sodu ieliek pie pashim 16.tikmeer shi liga bus neinteresanta

pirms 8 gadiem, 2012.04.16 15:11

Haa

īstenībā jau stulbi,ka spēli ietekmēja 90+2.min no pirksta izzīsts soda sitiens,kurš arī tika realizēts!!

Interesanti,cik vēl ilgi šogad Skonto tiks vilkts,jo,šāda tendence novērojama gandrīz katrā spēle!!

pirms 8 gadiem, 2012.04.16 10:49

optimists

Beidziet vávulot, kurs édis, kurs neédis, gan jau vini pasi tiks galá. Ja vél spélé no bada nemirst. Sagaidísim sauli un iesim uz futbolu - olé olé olé gulbené uzvará.

pirms 8 gadiem, 2012.04.13 22:38

????

Vai tik " skatītājs" nav kadas komandas " preses sekterārs" ?

pirms 8 gadiem, 2012.04.13 21:41

skatītājam

Cik tu jau ieguldīji komandas budžetā?

pirms 8 gadiem, 2012.04.13 19:38

skatītājs

Jā,cik zinu, čaļiem tiešām nemaksā neko, brīnos, ka viņi vispār cenšas pa pliko "paldies". Kauns komandas administrācijai!!! Paši noēdušies, bet čaļi ar pikām pēdām skrien!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.04.13 19:27

!

Vai tad 6.kārtas spēle ''Gulbene'' - ''Skonto'' atkal notiks Rīgā, ''Skonto'' hallē?

pirms 8 gadiem, 2012.04.13 18:21

to Guntars 16:26

Tu, āzi, pat nezini kā komandai nosaukums. Vai tik nēesi no jēlajiem?

pirms 8 gadiem, 2012.04.13 17:11

Guntars to Zellis

tiešām izskatās ka Gulbenes FK ir iesaistīta orandžā zagļa dēļ spēļu totalizātorā

pirms 8 gadiem, 2012.04.13 16:26

manējais

5.05 mūsējie spēlēs ar VV Jūrmalu Gulbenes stadionā 14.00

pirms 8 gadiem, 2012.04.13 14:00

pesimists

A možka Gulbenei nemaz nevajaga lielā komanda. Basīti jau pa***ām. Ar futbolu būs tepat, ja vietējie biezie un dome nevar salasīt kaut minimālas naudas, lai čaļiem būtu ko paēst, bet vadītājem benžai un kādai konjaka glāzei, tad futbolam mūsu lauku sētā jamirst. Ir daudz citu problēmu, teiks pēctam mūsu deputāti un amen.

pirms 8 gadiem, 2012.04.12 23:56

Zellis

Viss būtu labi,ja nebūtu spēles pieliktajām 2minūtēm pieliktas vēl gandrīz divas minūtes.
Šitā spēle beidzās kā nepienākas.Skonto vajadzēja uzvarēt,jo dikti daudz naudas ir ieguldīts.
Ja Jūs kāds zinat ,ko nozīmē viena vai gandrīz divas minūtes futbolā,tad saprotat šo nepatīkamo situāciju. Kāds nopelnīja kādu drusku naudiņu,kāds aliņu,netīra nauda nenes laimi. Ja nemāk godīgi spēlēt,tad ar visu cieņu pret Gulbenes komandu novēlu folkloras ansamblim skonto - bumerangu,kas trāpīs atpakaļceļā tieši sejā.
P.S.Šī spēle bij jāspēlē Gulbenē.Mums nav Gulbenē stadiona šinīs apstākļos.Kāpēc vēl nav? Viņi to nav pelnījuši?Gulbene spēlē virslīgā un nav mājas spēļu(viņas ir,bet tās jāspēlē pretinieku laukumā),kad viņas ir tik ļoti vajadzīgas futbolistiem. Pie mūsu atbalsta mājās augstāk minētajam ansamblim būtu auksti un daudz grūtāk....un tiešnešiem arī sūdīgāk.Mūsējie šogad pierādīs,ka arī šinī laika periodā ir jāspēlē mājās.Vēlu Viņiem veiksmi.

pirms 8 gadiem, 2012.04.12 22:59

lasītājs

Kad notiks pirm spēle Gulbenē un vai šogad beidzot uzbūvēs mākslīgo laukumu ? Kuršzin ?

pirms 8 gadiem, 2012.04.12 22:57

...

piekritu, atrāk pienāktu spēles Gulbenē, patīkama svētku atmosfēŗa stadionā valda :)

pirms 8 gadiem, 2012.04.12 18:03