Futbols: skaista uzvara! 3

Latvijas virslīgas čempionātā grūtu, bet skaistu uzvaru savā laukumā izcīnīja FB Gulbene futbolisti, ar 4:1 pārspējot FK "Jūrmala V.V." komandu.

Lielais futbols Gulbenes stadionā atgriezās pēc lielāka perioda. Arī komandas sastāvā notikušas būtiskas izmaiņas. Tas viss uzlika papildus slogu un atbildību par rezultātu.

Pirmajā puslaikā aktīvāki bija mūsu viesi, kuri vairāk kontrolēja bumbu un bīstamāk uzbruka. Mūsējiem spēle nevedās, piespēles bija kļūdainas, līdz ar to izpalika bīstami momenti pie viesu vārtiem. Vairākas reizes savu meistarību demonstrēja gulbeniešu vārtsargs Alberts Nikoļskis.

Lai mainītu spēles gaitu, jau pirmajā puslaikā mūsu treneris Mihails Koņevs veica vairākas spēlētāju maiņas. Tas līdzēja, jo jau puslaika izskaņā aktīvāki kļuva FB Gulbene futbolisti. Pirmais puslaiks 0:0.

Pārtraukumā mūsu ģērbtuvē notika īstu vīru saruna, jo spēlē bija nepieciešami citi risinājumi. Tas deva augļus. Otrā puslaika sākumā divas reizes izcēlās mūsu Japānas futbolists Heideni Takeda. Vispirms viņš precīzi noslēdza kolēģu izveidotu uzbrukumu no labās malas, pēc tam realizēja izgājienu viens pret vienu ar jūrmalnieku vārtsargu. Rezultāts kļuva 2:0.

Abos gadījumos precīzi asistēja Sergejs Mišins. Mūsu futbolistus pēc desmit minūtēm nedaudz atvēsināja viesu komandas Brazīlijas leģionārs Leonardo Duarte da Silva, panākot rezultātu 2:1.

Spēles izskaņā gulbeniešu pārākums tomēr neradīja šaubas. Vispirms viesu soda laukumā pirmais pie bumbas tika Jānis Lapss un 3:1, bet noslēgumā Arevšats Hačatrjans ar atkārtotu sitienu panāca 4:1.

Jāpiebilst, ka no viesu komandas rezervistu soliņa galvenais tiesnesis palūdza aiziet FK "Jūrmala V.V." galveno treneri Vladimiru Babičevu. Pārāk skaļa un aktīva bija viņa nenormatīvā leksika.

Šo spēli FB "Gulbene" aizvadīja šādā sastāvā: A.Nikoļskis, A.Ivanovs, M.Hemmi(S.Purtseladze 38'), I.Gluško, V.Stols, I.Korabļovs, K.Priedēns, S.Mišins, N.Gogokhia, H.Takeda(J.Lapss 80'), I.Arveladze(A.Hačatrjans 32') un I.Labuts.

Vārtus guva: H.Takeda 50', 56'; J.Lapss 86' ; A.Hačatrjans 89'.

Skatītāji: 680.

Nākamā spēle Gulbenes komandai savā laukumā svētdien, 21.augustā, pulksten 18.30 ar JFC "Olimps" no Rīgas. Mums nepieciešams jūsu atbalsts un skaista uzvara! Cīņa par piekto vietu turpinās.

Turnīra tabula.

KomandaSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.PTFC Daugava(Daugavpils)21135342:1944FK Ventspils19133348:1042Skonto FC(Rīga)20124442:1540SK Liepājas Metalurgs21123640:1939FK Jelgava21831029:3927FC Jūrmala2166927:3024FB Gulbene2065928:3723FK Jūrmala-V.V.19431220:4315JFK Olimps(Rīga)2002189:732