Futbols: spēlē ar Balvu komandu - 2:2

Latvijas 2.līgas čempionāta sezonas noslēdzošo mājas spēli aizvadīja FB Gulbene komanda, kura sacentās Balvu futbolistiem.

Spēles sākās ar gulbeniešu uzbrukumiem, kuri gan nedeva rezultātu. Izcila iespēja bija Sandim Sirmajam, labi momenti bija Marekam Kozlovskim un Sandim Putniņam. Viesi atbildēja ar pretuzbrukumiem, taču droši vārtos darbojās Juris Karamiševs. Brīdinājumu nopelnīja Niks Zeps. Turpinājumā labu reidu pa kreiso malu veica M.Kozlovskis, sekoja piespēle Renāram Škenderam un rezultāts kļuva 1:0. Tūlīt gan bija bīstams moments pie mūsu vāriem un brīdinājumu nopelnīja Rolands Priedeslaipa. Vēl brīdinājumu saņēma M.Kozlovskis.

Pirmā puslaika izskaņā nostrādāja saikne Einārs Zaķis – R.Šķenders, un Renārs panāca 2:0 mūsu labā. Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrā puslaika sākumā - kļūda aizsardzībā, un viesi panāca 2:1. Gulbeniešiem pazuda spēles pavediens. Tika nomainīti divi spēlētāji – S.Putniņa vietā nāca Mareks Aņisimovs, bet Juris Mauriņš nomainīja S.Sirmo.

Tūlīt gan viesi izmantoja vēl vienu nesaprašanos mūsu aizsardzībā un panāca 2:2. Spēles izskaņa palika atmiņā ar viesu komandas kapteiņa atklātu ņirgāšanos par spēles tiesnesi, par ko saņēma tikai vienu brīdinājumu.

Spēle noslēdzās ar 2:2.

Bez minētajiem futbolistiem, mūsu komandā spēlēja Armands Vaičulis. Radions Slusarenko un Krists Sveķis.