Futbols: spēlē debitē 4 jauni futbolisti, rezultāts - 1:1 5

Latvijas virslīgas čempionātā FB "Gulbene" komanda guvusi kārtējo panākumu, izbraukumā nospēlējot neizšķirti 1:1 ar vienu no vadošajām Latvijas futbola komandām - FK Ventspils. Spēle, kas svētdien bija plānota Gulbenē, pēc ventspilnieku lūguma tika pārcelta uz pirmdienu Ventspilī.

Gulbeniešu komanda joprojām pilnveido sastāvu, arī šajā spēlē čempionātā debitēja 4(!) jauni futbolisti. Nepieciešams laiks, lai futbolisti saprastos laukumā un veidotos vienota spēles sapratne.

Ventspilī par favorītiem likumsakarīgi tika uzskatīti laukuma saimnieki. Neskatoties uz viņu neseno sagrāvi Eiropas kausu izcīņā Belgradā (0:7), pirmais numurs pienācās ventspilniekiem.

Mūsu treneris Mihails Koņevs ļoti prasmīgi izveidoja spēles taktiku, un FK "Ventspils" visu pirmo puslaiku bija spiesti pielāgoties mūsu spēles stilam. Tas krietni izlīdzināja spēku samērus. Pirmajā puslaikā mūsu komandā varēja izcelties Arevšats Hačatrjans, Irakli Arveladze un Sergejs Mišins. Laukuma saimnieki izveidoja četrus bīstamus momentus pie mūsu vārtiem, bet arī viņus pievīla precizitāte.

Otrajā puslaikā ventspilnieki palielināja ātrumu un mums vairāk bija jādomā par aizsardzību. Taču jau pēc desmit minūtēm arī gulbenieši sāka veidot uzbrukumus. Tika veikta spēlētāju maiņa un laukumā devās Jānis Lapss. Tas deva papildus impulsu uzbrukumā. Vienā no epizodēm Jānis atņēma pretiniekiem bumbu laukuma centrā un piespēlēja S.Mišinam. Sergejs pāradresēja bumbu A.Hačatrjanam, kurš savukārt soda laukumā atrada J.Lapsu. Jānim sitiens nepadevās, bet bumba atlēca pie Shalva Putrseladze, un mūsu gruzīnu leģionārs bija precīzs. Rezultāts kļuva 1:0!

Turpinājumā FK "Ventspils" centās vēl vairāk un pāris reizes varēja panākt izlīdzinājumu. Sešas minūtes līdz spēles beigām saimnieki tomēr guva vārtus un galarezultātā neizšķirts 1:1. Šis, varētu teikt, mums bija zelta punkts, kaut arī varēja būt trīs punkti...

Komandā Ventspilī spēlēja: A.Nikoļskis, A.Ivanovs, H.Masaki, K.Priedēns, I.Korabļovs, I.Gluško, S.Mišins, S.Purtseladze(debija), N.Gogokia(debija), A.Hačatrjans, I.Arveladze (debija no 64' J.Lapss), I.Labuts, J.Rubenis un R.Sebris(debija). Vārtus guva S.Purtseladze 66' , brīdināts A.Nikoļskis 92'.

Nākamā spēle čempionātā FB "Gulbene" notiks savā laukumā 17.augustā pulksten 19.00, kad Gulbenes sporta centra stadionā viesosies FK "Jūrmala V.V.".

Savukārt ceturtdien pulksten 15.00 Rīgā, Šeibeļa stadionā, mūsu komanda aizvadīs pārbaudes spēli ar JFK "Olimps".

Komentāri 5

Izlase

Runājot par izlasi, tad vajadzētu pameģināt ne tikai Koņevu, bet arī kadu no spēlētajiem, piemēram Sergeju Mišinu. Ir liela varbutība, kā spēlējot centrā kopā ar Oļegu Laizanu(2010 gadā kopā spēlēja Gulbenē), viņi daudz ko varētu uztaisīt.

pirms 8 gadiem, 2011.08.12 20:01

mikimauss

Paldies arī trenerim, Kočņeva kungam! Uzskatu, ka viņš daudz sekmīgāk par Starkova kungu varētu vadīt arī LV "sbornuju". Ar savu darbu Gulbenē treneris ir pierādījis, ka, lai arī spēlētāji iet un nāk, komanda "nepazūd", bet spēlē un parāda rezultātu! Šo kvalītāšu hroniski trūkst šodienas LV izlasei, acīmredzot arī- cien. Starkova kungam, kuram lielas naudas pelnīšana azeru zemē tomēr laikam pirmajā vietā...

pirms 8 gadiem, 2011.08.11 20:59