Futbols: svarīga spēle pret FK „Jelgavu” 5

Pēc neliela pārtraukuma sakarā ar izlašu spēlēm Gulbenē atkal atgriežas futbols. Līdzjutēji šodien tiek aicināti atbalstīt mūsu futbola komandu cīņā pret FK „Jelgava". Spēle sāksies pulksten 18.15.

Komandas direktors Romāns Lajuks stāsta, ka komandai priekšā ir kārtējais trieciencikls - 16 dienu laikā būs jāaizvada 5 spēles, turklāt visas ar šobrīd spēcīgākajām čempionāta komandām. Šis cikls iesākas ar cīņu pret FK „Jelgava". Šī būs ļoti svarīga spēle, jo jelgavnieki ir mūsu tuvākie konkurenti.

„Kā ir atklājis jelgavnieku galvenais treneris Dainis Kazakevičs, viņu komandas budžets varētu būt apmēram 120 līdz 140 tūkstoši latu. Pilnīgi dabiski, ka šāds finansējums un arī nelielais attālums no Rīgas ir ļāvis izveidot spēcīgu komandu ar daudziem jauniem un perspektīviem futbolistiem un galvenais - trenēties gandrīz visu gadu bez pārtraukuma. Taču, lai arī viņiem ir diezgan attīstīts jaunatnes futbols, pamatsastāvā ir tikai divi jelgavnieki. Tajā pašā laikā divi futbolisti - Artis Lazdiņš un Vladislavs Kozlovs - regulāri tiek aicināti uz Latvijas izlasi un trīs futbolisti - Dmitrijs Daņilovs, Boriss Bogdaškins un Aleksandrs Kļimovs - uz U-21 izlasi," stāsta R.Lajuks. „Patīkami, ka šajā īsajā laika periodā arī mēs spējām sagatavot vienu futbolistu Latvijas U-21 izlasei - tas ir Arevšats Hačatrjans, kurš diemžēl guva traumu un tuvākajā laikā nevarēs mums palīdzēt."

Vēl no pazīstamiem futbolistiem šodien spēlē varēs redzēt arī Gati Kalniņu, kurš daudzus gadus ir spēlējis FC „Skonto" sastāvā un 18 spēles ir aizvadījis Latvijas izlases sastāvā, guvis arī vienus vārtus.

„Iepriekšējās tikšanās reizēs abas komandas apmainījās ar uzvarām savās mājās. Mēs Gulbenē uzvarējām ar 3:0 un zaudējām Jelgavā ar 1:3. Noteikti var teikt, ka šajā sezonā mūsu komanda ir izteikta mājas komanda - mājās esam zaudējuši tikai divreiz, tajā pašā laikā tikai divreiz uzvarējām izbraukumā. Nenoliedzams ir līdzjutēju atbalsts, kas mums būs ļoti vajadzīgs arī kārtējai uzvarai," saka komandas direktors, aicinot līdzjutējus būt kopā ar komandu šajā nozīmīgajā cīņā.