Futbols: treneris apmierināts ar sezonu 1

Gulbenes komandas galvenais treneris Mihails Koņevs bija apmierināts ar pēdējo spēli.

"Puiši bija ļoti mobilizējušies uz šo spēli. Pirms spēles viņiem teicu - jā, mums bija neveiksmju sērija, bet šī ir pēdējā spēle, mēs spēlējam mājās, un no šīs spēles ir arī savā ziņā atkarīgs vietu sadalījums čempionātā, tādēļ nospēlēsim šo pēdējo spēli, lai parādītu, ka Gulbenes komanda ir dzīva un ka iepriekšējās uzvaras nav bijušas vienkārši sagadīšanās pēc. Puiši spēlēja tiešām labi, jo īpaši pirmajā puslaikā. Mums bija četri ļoti labi momenti, kad varējām gūt vārtus. Ja būtu gūti vārti, es domāju, ka mēs šo spēli nezaudētu. Otrajā puslaikā virsroku ņēma nogurums, jo pēdējā mēneša laikā mēs tik daudz netrenējāmies un arī pretiniekiem bija svarīgi uzvarēt. Un viņi spēja spēles izskaņā gūt vārtus. Taču es vēlreiz uzsveru, ka mūsu spēlētāji parādīja raksturu. Šī spēle bija kā labs noslēgums."  

Kopumā analizējot sezonu, M.Koņevs atzina - ja nebūtu finansiālo problēmu un būtu izdevies saglabāt komandu, kāda tā bija pirmajos divos apļos, kad tika pārspēta gan "Skonto", gan "Liepājas metalurgs" un spēlēts arī neizšķirti, komandai būtu bijusi iespēja izcīnīt 5.vietu.

 

"Diemžēl jūlijā prom devās astoņi cilvēki un komandu atkal nācās veidot no jauna. Septembrī zaudējām vairākas spēles. Zināmā mērā arī es pats varbūt esmu vainīgs, pats pazemināju prasības. Pēc neveiksmēm bija grūti mobilizēt gan sevi, gan arī komandu, jo tobrīd jau zinājām, ka par 5.vietu vairs necīnīsimies. Mēs visi bijām noguruši," piebilda M.Koņevs.

 

"Tomēr kā komandai, kas tikko uzsākusi cīņas virslīgā un kopā sanākusi tikai februārī, sezona mums izdevās. Mēs apspēlējām līderus, visiem atņēmām punktus, un pats galvenais, ka cilvēki nāca un skatījās spēles."

 

M.Koņevs pateicās visiem, kas atbalstīja komandu, lai arī tā bija kaut neliela palīdzība. Viņš arī uzsvēra, ka komandas vadība centīsies pielikt visus spēkus, lai komanda turpinātu spēlēt. "Mēs esam spēruši uz priekšu lielus soļus - esam iekļuvuši virslīgā, arī tur esam sevi pierādījuši, nebūtu pareizi tagad atmest visam ar roku. Visiem spēkiem ir jācenšas doties arī tālāk," teica M.Koņevs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

millerbekenbauers

Kurš bija tas, kas pirms šīs sezonas solīja Gulbenes stadionā plastmasas sēdvietas, kas tā kā pienāktos tur, kur spēles aizvada Eiropas Savienības dalībvalsts (Latvijas Republikas) futbola virslīgas komanda? Bet Koņeva kungam lielumlielais Paldies par pašaizliedzību komandas trenēšanā un sagatavošanā! Paldies arī, protams, pašiem futbolistiem un visiem tiem labajiem gariņiem, kas bija un ir kopā ar šo jauko projektu- FB "Gulbene".

pirms 9 gadiem, 2011.11.07 19:36

Sports