Futbols: U-11 grupā gulbenieši - otrie labākie

Latvijas Ziemeļaustrumu reģionā noslēdzies jaunatnes futbola čempionāts U-11 grupā. Uzvarēja Jāņa Rukmaņa vadītie Madonas BJSS futbolisti, otrajā vietā - Gulbenes komanda (treneris Dainis Tašiņš), bet trešie - Rēzeknes puiši (treneris Aleksandrs Štekeļs). Madonieši piedalīsies Latvijas finālā U-11 grupā, kurš notiks no 5. līdz 7.septembrim Valmierā.


Pēdējās spēles notika Balvos. Rezultāti:


Rēzekne – Preiļi 3:2,

Balvi – Bērzgale 0:0,

Madona – Gulbene 3:0,

Bērzgale – Rēzekne 0:1,

Gulbene – Balvi 2:1,

Lubāna – Madona 0:5,

Preiļi – Lubāna 0:5,

Rēzekne – Madona 1:4,

Gulbene – Preiļi 3:2,

Lubāna – Rēzekne 0:5,

Balvi – Madona 0:2,

Preiļi – Bērzgale 0:5,

Bērzgale – Gulbene 1:2.

Madonas BJSS komandā spēlēja un zelta medaļas izcīnīja Atis Pērkons, Dāvids Ozoliņš, Rihards Āboliņš, Ingars Kalniņš, Tomass Rudzītis, Māris Ciršs, Ralfs Keišs, Markuss Stabulnieks, Rihards Juhnevičs, Ralfs Trods, Rainers Upenieks, Renārs Laškovs, Toms Madžuls.


Savukārt sudraba godalgas ieguva FB Gulbene/BJSS futbolisti Dāgs Raģelis, Rainers Ļisicins, Arnolds Šķenders, Matīss Kablukovs, Dāvis Vimba, Rihards Berkolds, Deniss Ciunelis, Normunds Maļiks, Kristofers Mazūrs, Emīls Poļaks, Oskars Jaunbērziņš, Gvido Barans.


Trešajā vietā Rēzekne FA/Solidas – R komanda Rainers Mūrnieks, Lukass Plugins, Einārs Aleksandrovičs, Renārs Paurs, Ralfs Sltjakovs, Lukass Mackevičs, Ģirts Sermais, Kristiāns Vadniks, Santis Olušnieks, Raivis Minčonoks.


Noslēguma tabula U-11 grupā


Komanda                                         S U N Z V P

1.Madonas BJSS                            12 10 1 1 45:5 31

2. FB Gulbene/BJSS                       12 8 1 3 32:18 25

3. Rēzekne FA/Solidas-R                12 7 1 4 28:18 22

4. Bērzgale                                    12 6 3 3 23:10 21

5. Balvu SC                                   12 3 3 6 17:26 12

6. Preiļu BJSS                               12 3 1 8 29:30 10

7. Lubāna/FB                                 12 0 0 12 2:69 0


Labāko spēlētāju balvas saņēma:

D.Ozoliņš, R.Āboliņš, M.Stabulnieks (visi Madonas BJSS),

R.Ļisicins, D.Vimba (abi FB Gulbene/BJSS),

R.Sitjakovs, R.Minčonoks (abi Rēzekne FA/Solidas-R),

A.Oltiņš (Bērzgale),

Ņ.Kokorevičs (Balvu SC),

D.Keziks (Preiļu BJSS),

R.Ščuckis (Lubāna).

Pievieno komentāru

Sports