Futbols: uzdevums – rādīt labu spēli

Futbola līdzjutēji sestdien, 15.oktobrī, pulksten 13.45 tiek aicināti atbalstīt mūsu komandu vienā no pēdējām mājas spēlēm. Šoreiz gulbenieši savās mājās uzņems FC "Jūrmala" komandu. Arī šoreiz spēli būs iespēja vērot par brīvu.

Šī spēle būs interesanta ar to, ka laukumā varēs redzēt divus bijušos Latvijas izlases spēlētājus - labus draugus - no mūsu puses tas būs Igors Korabļovs, no Jūrmalas puses - Vits Rimkus. Abi futbolisti ir 38 gadus veci, jau veterāni, taču izskatās pat labāk par daudziem jaunajiem futbolistiem. Šis būs interesants duelis.  

"Mūsu komandai šobrīd ir rudenīgs noskaņojums. Šīs spēles uzdevums būs parādīt labu futbolu, jo rezultāts mums it kā vairs nav svarīgs. Savukārt "Jūrmalas" komandai ir motivācija uzvarēt, jo viņi vēl cīnās par 5.vietu. Mūsu komanda šobrīd atrodas 7.vietā, un šajā vietā, visticamāk, arī paliksim, taču tas ir labākais sasniegums Gulbenes futbola vēsturē," vērtē komandas direktors Romāns Lajuks.

 

Viņš aicina visus nākt un atbalstīt komandu, jo šī būs arī pēdējā mājas spēle, kad vēl būs redzami mūsu ārzemnieki, pakāpeniski viņi dosies prom.

 

Komandai šajā sezonā virslīgas čempionātā atlicis nospēlēt vairs tikai četras spēles. Pēdējo mājas spēli gulbenieši aizvadīs 5.novembrī pret SK "Liepājas metalurgs".

Pievieno komentāru

Sports