Futbols: uzvar divās spēlēs 16

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene" komanda Rīgā ar 3:2 pieveica FK Daugava Rīga/ŠFS futbolistus.

Vairāku iemeslu dēļ (darbs, traumas) mūsu komanda nebija optimālā sastāvā. Savukārt pretinieki bija pastiprinājušies ar trijiem virslīgas spēlētājiem.

Ar pirmajām minūtēm abas komanda centās atrast vājos punktus pretinieku rindās. Pirmie tos atrada gulbenieši, kad M.Kozlovskis 5.minūtē guva vārtus. Turpinājās abpusēji uzbrukumi, kuru rezultātā galvas traumu guva mūsu uzbrucējs V.Kurma, un laukumā devās J.Lapss.

Puslaika izskaņā rīdzinieki panāca 1:1.

Otrais puslaiks sākās ar asu cīņu, kuras rezultātā brīdinājumus saņēma J.Lapss un A.Bespalovs. Pretinieki izcēlās ar precīzu sitienu... savos vārto,s un rezultāts kļuva 2:1.

Turpinājumā abām komandām bija vairākas izdevības mainīt rezultātu. Tomēr gulbenieši guva vārtus. Lieliska M.Kozlovska piespēle J.Lapsam, un rezultāts kļuva 3:1. Spēles pēdējā minūtē pretinieki panāca 3:2, bet brīdinājumu par laika vilcināšanu saņēma mūsu vārtsargs M.Bogdanovs. Galarezultātā uzvara, kura saglabā mums iespēju cīnīties par pirmo vietu.

Nākamā čempionāta spēle notiks 13.jūlijā pulksten 16.00 Gulbenē, kad šeit viesosies Rēzeknes BJSS komanda.

4.Š.Okuno(Auda) 7

Savukārt svētdien Rīgā tika aizvadīta Latvijas kausa izcīņas 1/16 fināla spēle ar FK "Dinamo" kuru trenē bijušais Latvijas izlases futbolists un Saeimas deputāts M.Zemļinskis. Pretinieku komanda spēlē Rīgas čempionātā.

Mūsu komandā sākumā spēlēja tikai seši no iepriekšējās spēles pamatsastāva. Pirmā puslaika 14.minūtā traumu guva mūsu jaunpienācējs A.Bārbalis un laukumā devās J.Pastars. Puslaika vidū brīdinājumu saņēma M.Kozlovskis. Vinīgos vārtus ar 11m soda sitienu guva R.Dzelzkalējs, un komandas atpūtā devās pie 1:0 gulbeniešu labā.

Otrā puslaika sākumā FK "Dinamo" negaidīti izlīdzināja rezultātu. Ne uz ilgu laiku, jo precīzs bija J.Pastars. Puslaika vidū M.Kozlovski nomainīja V.Kurma. Desmit minūtes pirms spēles noslēguma izcēlās P.Jermiļins un 3:1. Pēc minūtes J.Pastaru nomainīja I.Karabļovs.

Jau spēles kompensācijas laikā P.Jermiļins guva vēl vienus vārtus, un galarezultātā - uzvara ar 4:1. Tas nozīmē, ka Latvijas kausa 1/8 finālā FB "Gulbene" sacentīsies ar citu 1.līgas komandu - Liepājas SFK "Varavīksne". Šī spēle varētu notikt 20. vai 21.jūlijā Liepājā.

Kausa izcīņas spēli gulbenieši aizvadīja šādā sastāvā : 1. K.Vitkovskis, 3. K.Jeļkins, 17. J.Kazura, 2. S.Tjurikovs, 4 A.Bārbalis(14 J.Pastars 14'), 11. P.Jermiļins, 15. I.Semjonovs, 6. D.Telešs, 7. R.Dzelzkalējs, 8. A.Bespalovs, 9. M.Kozlovskis (18. I.Korabļovs 82').

Vārtus guva: R.Dzelzkalējs +44 (no 11m), J.Pastars 56', P.Jermiļins 79', 91'.

Brīdināts M.Kozlovskis 26'.

Komentāri 16

uuu

Vēl pirms 5 gadiem viņi cīnījās par ideju, tagad par totiku.

pirms 7 gadiem, 2013.07.10 20:16

Nav smuki zem mežecka vārda slēpties - būtu labāk savlaicīgi rezultātus izlicis, visa Gulbenes tauta uzvātītos, a tā tikai plika dirš...na.
Tā jau var uzrakstīt par jebkuru Mettas spēli šogad, kad viņi zaudē ar 0-4, 0-5 vau pret Jūrmalu ielaiž 91min divus vārtus un zaudē.
Bedziet vienreiz d..st par to ko neziniet. Nu nebūs drīz komandas - nu tad būs miers.

pirms 7 gadiem, 2013.07.10 17:02

Arch

Interesanti,kur tad var uzlikt lielas likmes uz 1.līgas spēlēm?

Te speciālistu daudz,padalieties ar info.

pirms 7 gadiem, 2013.07.10 08:28

xxx

Laikam toto specialisti savakusies,taisiet savu forumu un tur,ap***damies varat zultoties.

pirms 7 gadiem, 2013.07.10 07:00

Andris5

Tops Gulbenes mestu un sarunātu spēļu
2011.gadā pret Jelgavu(0:3), Jūrmalu-VV(1:1 un 3:5), aļimpu(1:1), skontu(0:5)
2012.gadā pret METTA/LU(1:1), Spartaku(0:3), skontu(0:4), Jūrmalu(0:4)
un visas spēles pret Daugavpils Daugavu

pirms 7 gadiem, 2013.07.09 21:59

LFF Mežeckis

visa tā Gulbenes futbola komanda ir tikai viens totalizātora projekts, lai kāstu naudu sarunātās spēlēs

pirms 7 gadiem, 2013.07.09 15:45

''Jums lohiem vispar neko nevajag - butu ko iedzert un ikur izkauties.''

Toties Tev, Arni, būtu kur uzspēlēt totiku. Esi gatavs pārdot Gulbeni, lai spēlētu Rīgā.

pirms 7 gadiem, 2013.07.09 13:47

to lojkus

Nu, iespējam, ka Tev nu noteikti nav vajadzīga.

pirms 7 gadiem, 2013.07.08 22:18

Jums lohiem vispar neko nevajag - butu ko iedzert un ikur izkauties.

pirms 7 gadiem, 2013.07.08 21:03

lojkus

Mums virslīga nav vajadzīga, ja tur nespēlēs gulbenieši.

pirms 7 gadiem, 2013.07.08 20:26

KL

Tā būs tikai tagad. Atgriezisies speletaji sastavā un atkal vinji varēs sildit beņķi vai nespelēt vispār. Sarauj gulbene! Par virslīgu.

pirms 7 gadiem, 2013.07.08 19:37

Kas ta nu? Gulbenieši tiek pie spēlēšanas un iesit?

pirms 7 gadiem, 2013.07.08 19:29

sarauj

Prieks ka gulbenieši spēlē sastāvā ungūst vārtus.
Visi uz stadionu - nebūs viegli tos čangaļus pieveikt.

pirms 7 gadiem, 2013.07.08 16:10

Gott mit uns

Rīgā tāpēc, ka bija racionālāk tur spēlēt. Sestdien būs Gulbenē (spēle) Aujam kājas!

pirms 7 gadiem, 2013.07.08 14:03

Atkal mājas spēli (Latvijas Kausā) aizvadīja Rīgā?

pirms 7 gadiem, 2013.07.08 13:34