Futbols: uzvara dod iespēju turnīra tabulā pakāpties sestajā vietā 6

Latvijas virslīgas čempionātā FB Gulbene komanda savā laukumā ar 2:0 uzvarēja FC "Jūrmala". Abas komandas savstarpēji tiekas jau trešo sezonu un šogad pirmā spēle Rīgā noslēdzās 2:2. Vairāk foto šeit.

Spēli Gulbenē vēroja ap 800 skatītāju un tas deva papildus stimulu mūsu futbolistiem.

Pirmajā puslaikā abām komandām bija vairāki labi vārtu gūšanas momenti, bet tie palika neizmantoti.

Gulbeniešus, kā vienmēr, glāba A.Nikoļskis. Savukārt uzbrukumā vareja izcelties J.Lapss, Y.Saito un N.Sitenkovs.

Pirmais puslaiks 0:0.

Otrajā spēles daļā gulbenieši pilnībā pārņēma iniciatīvu.Jau puslaika sākumā soda laukumā veiklāks bija Y.Saito. Viņa sistā bumba trāpīja pa vārtu stabu un ielidoja vārtos. 1:0! Tie Yosuke bija devītie vārti, un viņš kļuva par rezultatīvāko čempionāta futbolistu. Pēc gūtajiem vārtiem japāņu futbilists sarīkoja samuraju svētkus!

Turpinajumā gulbenieši spēlēja vēl aktīvāk un viesiem nācās aizsargāties lieliem spēkiem. Pāris reizes spēlē iesaistījās A.Nikoļskis, bet rezultāts nemainījas. Lielisks sitiens padevās S. Mišinam, bet viesus glāba vārtu pārliktnis.

Spēles izskaņā Y.Saito atdeva lielisku piespēli T.Irie, un rezultāts kļuva 2:0. Spēle tā arī noslēdzās ar 2:0 - FB "Gulbene" labā. Šī uzvara deva iespēju mums pakāpties uz sesto vietu turnīra tabulā.

Nakamā spele mūsu komandai notiks 7.jūnijā Gulbenē pulksten 18.00 ar FK 'Ventspils".

Pēdējās sešās spēlēs mums ir četras uzvaras, viens neizšķirts un viens zaudējums. Laba bilance.

Ar FC "Jūrmala" gulbeniešu komandā spēlēja : 1. A.Nikoļskis, 2. A.Ivanovs, 3. K.Jeļkins, 6. I.Gluško, 7. S.Mišins, 8. S.K.Joo, 9. Y.Saito, 10. T.Irie, 15. N.Sitenkovs, 17. J.Lapss, 18. I.Korabļovs. Vārtus guva Y.Saito 55' un T.Irie 87' .

800 skatītāji.

Virslīgas turnīra tabula

VKomandaSUNZVārtiP1.Daugava Daugavpils1274122:13252.Spartaks Jūrmala1263321:14213.Skonto Rīga1154214:11194.Ventspils1152417:10175.Liepājas Metalurgs1052312:8176.Gulbene1243513:15157.Daugava Rīga1242613:19148.Jūrmala1134417:15139.Jelgava1131712:191010.Metta/LU Rīga1213810:276Treneru komentāriFC „Jūrmala" galvenais treneris Vladimirs Pačko: „Divi pilnīgi atšķirīgi puslaiki. Nesaprotu, kas pārtraukumā notika ar komandu. Pirmajā puslaikā bija jūtams mūsu pārsvars - mums bija seši septiņi momenti, mēs vairāk kontrolējām spēli, vajadzēja tikai gūt vārtus, taču jau trešo spēli nevaram to izdarīt. Momenti bija labi, bet nebija loģiska nobeiguma. Otro periodu iesākām lēni. Spēle ievirzījās ne pēc mūsu scenārija. Rupjas kļūdas aizsardzībā, un pretinieki guva vārtus, bet mūsu spēle pajuka. Otrajā puslaikā pretinieki izskatījās daudz labāk. Šķita, ka pretinieku vēlme uzvarēt bija lielāka. Man ir lielas pretenzijas pret komandu. Šāda attieksme nav pieļaujama. Kad spēlējām ar Liepāju, nevarējām gūt vārtus, liepājnieki, protams, ir daudz kvalificētāki pretinieki, bet šodien vajadzēja gūt vārtus - mēs to neizdarījām. Pēc tam pretinieki pierādīja, ka ir veiksmīgāki un viņu vēlme uzvarēt ir lielāka, tādēļ arī šāds rezultāts."

FB „Gulbene" galvenais treneris Mihails Koņevs: „Ja Gulbenē mēs vienmēr spēlējam atvērtu futbolu un uzreiz sākam uzbrukt, šoreiz teicu puišiem, ka šodien to nedarīsim. Uzdevums bija spēlēt kompaktāk un doties ātros uzbrukumos. Mūsu plāns izdevās. Jau pirmajā puslaikā mums bija divi ļoti labi momenti, kad varējām gūt vārtus. Otrajā puslaikā spēlētāju uzdevums bija doties vairāk uzbrukumā un spēlēt agresīvāk. Tas arī nostrādāja. Iespējams, puišiem atvērās arī otrā elpa. Tika gūti vārti, bija arī daudzi citi labi momenti, sekoja sitiens pa vārtu pārliktni, pēc tam tika gūti vēl vieni vārti. Lai arī spēle bija ļoti grūta, esmu apmierināts, ka puiši spēja saņemties, izmantot momentus, cīnīties un uzvarēt. Šajā mēnesī sešās spēlēs mēs esam guvuši četras uzvaras, vienā spēlē bija neizšķirts rezultāts un vienu zaudējām. Ja mums neveicās pirmajā aplī, tagad to atgūstam. Turpināsim cīnīties! Paldies arī skatītājiem, kuru atbalsts puišiem dod papildu spēku cīnīties!"

Komentāri 6

igo

baks 29.05.2012. 07:14:40
totalizatora speles neviss futbols

Ja jau tik gudrs un zini kuras ir totalizatora speles,tak pelni lielo naudu uz vinam!

Gulbene baigie malaci,ja pirmaja puslaika negaja ipasi labi,tad otraja salika visu pa plauktiniem un bija loti skatama spele!
Tagad jaturpina nezaudeto spelu serija, un ventspils butu tiesi laika :)

pirms 8 gadiem, 2012.05.29 07:25

Jautājums V.Pačko

Kurā spēlē tev pirmajā puslaikā bija seši septiņi vārtu momenti? Gulbenē jau nu noteikti tā nebija. Sākās gļuki, Vovik?

pirms 8 gadiem, 2012.05.29 06:39