Futbols: vadošā komanda jau otro reizi šosezon paklūp Gulbenē 5

Latvijas virslīgas čempionātā FB "Gulbene" komanda cīnījās neizšķirti 1:1 ar Skonto FC.

Spēles pirmajā minūtē tālu piespēli uztvēra Jānis Lapss un piespēlēja Arevšatam Hačatrjanam. Skontieši negaidīja šādu pavērsienu un rezultāts kļuva 1:0. Arevšats sagādāja sev lielisku dāvanu 21.dzimšanas dienā.

Vēl pēc pāris minūtēm trauma no ierindas izsita mūsu jauno futbolistu Krišjāni Valleru. Laukumā devās Jānis Rubenis, kuram tā bija debija virslīgas spēlē.

Mūsu futbolisti turpināja prasmīgi aizsargāties un atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem. Vienā no tiem A.Hačatrjans izpildīja lielisku tālsitienu, bet viesus glāba vārtu pārliktnis. Daudz darba bija arī Albertam Nikoļskim mūsu vārtos, un vienmēr Alberts bija labāks. Tomēr viesi izlīdzināja rezultātu. Strīdīgā situācijā tiesnesis Skonto labā piešķīra 11m soda sitienu un brīdinājumu parādīja J.Rubenim. A.Nikoļskis uzminēja Nathan Junior Calvalho sitiena virzienu, tomēr maliet pietrūka. Rezultāts kļuva 1:1. Līdz pārtraukumam rezultāts nemainījās.

Otrajā spēles daļā atkal aktīvāki bija Skonto futbolisti, bet gulbenieši precīzi aizsargājās. Puslaika vidū spēle izlīdzinājās. Rīgas komandas vadība centās paātrināt spēles gaitu un laukumā sūtīja svaigus spēkus. Spēles izskaņā viesiem bija jūtams pārsvars, bet tas nedeva rezultātu. Latvijas futbola vadošā komanda jau otro reizi šajā sezonā paklupa Gulbenē.

Komanda spēlēja: A.Nikoļskis, A.Ivanovs, debitants K.Vallers(J.Rubenis 5'), debitants M. Hemmi,V.Stols, I.Korabļovs, I.Gluško, S.Mišins, K.Priedēns, A.Hačatrjans, J.Lapss. Rezervē palika I.Labuts, A.Teremko, E.Jansons.

Brīdināts J.Rubenis 28' ; vārtus guva A.Hačatrjans 1' ; skatītāji - 1250.

Nākamā spēle virslīgas čempionātā notiks 7.augustā Gulbenē ar FK "Ventspils".

Savukārt 27.jūlijā FB "Gulbene" Lietuvas pilsētā Pakruojā draudzības spēlē tiksies ar šīs valsts virslīgas komandu „Kruoja".

Latvijas kausa izcīņā 31.jūlijā būs spēle Valmierā ar vietējo futbola klubu.

KomandaSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.PTFC Daugava(Daugavpils)18115236:1538SK Liepājas Metalurgs17113435:1236FK Ventspils16112340:735Skonto FC(Rīga)17103430:1333FK Jelgava1873824:3124FC Jūrmala1855822:2520FB Gulbene1854923:3519FK Jūrmala-V.V.17431018:3715JFK Olimps(Rīga)1802169:622

Komentāri 5

Einaars

Ja jau komandaaa esosha persona komentee speeli , tad nebriinos , ka sods uzlikts
veeel noteikti paspruka kaads 3staaviigais no "maates valodas "

pirms 8 gadiem, 2011.07.27 14:33

:)

Šodien dzirdēju iekš radio sporta ziņās, ka spēles informatoram (un laikam arī FK Gulbene) piešķirts sods par informatora spēles komentāriem.. laikam Arnis nedaudz aizrāvās :)

pirms 8 gadiem, 2011.07.25 23:40