Futbols: “Ventspilij” zaudē ar 0:4 20

FB "Gulbene" vakar tikās ar "Ventspils" komanda, kura savā laukumā mūsējos sagrāva ar rezultātu 4:0. Visi četri vārti tika gūti deviņās minūtēs 1.puslaika beigās un 2.puslaika sākumā.

Kā ziņo portāls "www.sportacentrs.com", lai arī ventspilniekiem piederējis liels pārsvars, gulbenieši pirmajā puslaikā aizstāvējušies visai sparīgi un bijuši tuvu tam, lai pārtraukumā dotos pie cerīgā 0:0, taču 44.minūtē ventspilnieki guva vārtus, bet pavisam drīz rezultāts uz tablo jau rādīja 0:2.

Otrā puslaika sākumā - 47.minūtē - ventspilnieki guva savus trešos vārtus un vēl pēc pāris minūtēm - arī ceturtos.

Zaudēja desmit minūšu laikā

FB "Gulbene" galvenais treneris Mihails Koņevs pēc spēles preses konferencē atzina, ka var būt apmierināts ar lielu daļu pirmā puslaika, taču pēc tam spēle pajukusi.

"Spēli faktiski zaudējam desmit minūšu laikā. Līdz 45.minūtei biju ar visu apmierināts, jo komanda spēlēja kompakti, brīžiem agresīvi, pāris momentos gandrīz izveidojot bīstamus pretuzbrukumus. Nekas neliecināja, ka pirmais puslaiks var beigties šādi. Tas tikai parādīja mūsu spēlētāju līmeni, prasmi koncentrēties un to, kāpēc mēs cīnāmies par palikšanu virslīgā. Pārtraukumā lūdzām komandai turpināt cīnīties, spēlēt, kā to darīja lielāko daļu pirmā puslaika, taču no tā nekas nesanāca. Ielaidām vēl divus vārtus, un spēles liktenis bija izšķirts."

Notiek mērķtiecīga komandas iznīcināšana

Mūsu komandas treneris visai skarbiem vārdiem arī izteica izbrīnu par tiesnešu attieksmi pret komandas spēlētājiem un milzīgo skaitu brīdinājumu pēdējos mačos.

"Nepretendējam uz kaut kādu "fair play" (godīgas spēles) balvu, taču, ja komandai piecu spēļu laikā piešķir vairāk nekā 20 kartītes un divus noraidījumus... Šajā spēlē nebija uzbrucēju, kas izlaiž divu, trīs spēļu diskvalifikācijas par noteikumu pārkāpumiem, kas principā bija strīdīgi. Arī šodien bija interesantas situācijas, kad katrs moments tika traktēts citādāk. Kā tad lai komanda spēlē? Kaut kāds murgs! Kā var piecu spēļu laikā saņemt vairāk nekā 20 kartītes? Nākamo spēli atkal būs kādam jāizlaiž, tā drīz vispār nebūs kam spēlēt. Tas notiek laikā, kad katrs risina savus uzdevumus - vieni cīnās par medaļām, citi negrib izlidot. Rodas sajūta, ka šo komandu nevēlas redzēt virslīgā. Jā, kad ir pārkāpumi, neviens jau nestrīdas, bet brīžiem pārkāpumi ir smieklīgi. Vai arī situācijās, kad nepieciešams stingrāks sods, tāds neseko. Murgs! Turklāt ar viņiem taču nedrīkst strīdēties, katram ir savs viedoklis un viss. Nemēdzu apspriest tiesāšanu un, ja mača laikā esmu kļūdījies, pēc spēles tiesnesim atvainojos, taču tagad notiek mērķtiecīga komandas iznīcināšana. Mēs divus gadus pēc kārtas ieguvām "fair play" balvu un arī tagad bijām līderi vēl pirms mēneša! Šī mēneša laikā esam saņēmuši vairāk nekā 20 kartītes un divus noraidījumus, it kā tas tiktu darīts speciāli. Turklāt mums katrs spēlētājs ir zelta vērtē. Mums kā Ventspilij nav divu sastāvu un nevaram kādam tāpat vien ļaut atpūsties."

Komentāri 20

lasītājs

Tā jau nav kritika, vienkārši pretīgi lasīt. Kur cilvēkiem tik daudz naida un skaudības.
Nav runa pat par futbolu. Vienkārši daži cilvēki, kuri kaut ko mēģina darīt mūsu pelēkājā provincē, kā skabarga acīs dažīem vietējiem "kungiem". Žēl ka tā notiek. Tapēc jau visi bēg prom. Tā mēs te visi lēnām izmirsim, viens otru nolinčosim.

pirms 7 gadiem, 2012.10.03 10:37

nu

te no kritizētājiem jauna futbola komanda sanāktu :) raujiet vaļā!

pirms 7 gadiem, 2012.10.03 09:42

Jā, kur Lajuks noguldīja lielu piķi par Oļegu Laizānu?

pirms 7 gadiem, 2012.10.02 17:56

fredy

Un kur paliek transfēru nauda par labākajiem spēlētājiem,kurus iztirgo citiem klubiem?Kāds atkal neslikti nopelna un tik bļauj,ka nav naudas un novada vadībai sports pie pakaļas.

pirms 7 gadiem, 2012.10.02 17:49

G

Par dažu komentētāju aprobežotības līmeni lieki ko piebilst!!

Ja ir pierādījumi par totalizatoru,vērsies LFF vai Ekonomikas policijā,lai izmeklē!!

Ja nebūtu tāda Lajuka,tad futbola komandas vispār nebūtu!!
Neintersē mūsu novada vadībai sports!!

pirms 7 gadiem, 2012.10.02 17:18

Tofiks

tas lajuks totalizātorā ir visu Gulbenes fk nospēlējis, viņš jādzen prom ar negodu, tāds smirdīgs futbols mums nav vajadzīgs

pirms 7 gadiem, 2012.10.02 17:14

Zellis

Martusevičs vispār ir divkosis - kritizē LFF un Virslīgas tiesnešus, bet pats saņem naudu no LFF par tiesāšanas koordinēšanu ZAFLā.

pirms 7 gadiem, 2012.10.02 16:53

Zellis

Martusevičam, kopš viņš ir saistīts ar toto, nav morālo tiesību rakstīt te pamācošos rakstus (komentārus ieskaitot).

pirms 7 gadiem, 2012.10.02 16:51

to tiešām

Tu jau pamodies pēc lielā plosta Balvos? Pat balsi padevi.

pirms 7 gadiem, 2012.10.02 07:53

tiešām

Par daudz to skaisto zaudējumu ir bijis,par kuriem te jūsmīgi rakstīja Martusevičs.Par tiem tabulā punktus nedod,labāk sūdīgu uzvaru.Ko tad tagad klusē,kā slotaskātu norijis,ka bāba par futbolu sākusi rakstīt,kā kautko saprastu?

pirms 7 gadiem, 2012.10.02 07:35

Cēsīs ar toto kapāja un basis vēl Kļaviņam pastāv!
A tādiem meža cilvēkiem vajag tikai Bingo bāru idiotu bars nevis ko grib pilsētā redzēt.
Labi kad man ar tādiem nau jādzīvo.

pirms 7 gadiem, 2012.10.01 22:59

rējējiem

Suņi rej, bet karavāna iet tālāk. Un nav zvanīts, kāda tā būs turnīra beigās. Turieties, Gulbenes komandas spēlētāji, treneri un visi līdzpiederošie, fanus ieskaitot! Nekas vēl nav beidzies, bet tikai sākusies cīņa par izdzīvošanu.

pirms 7 gadiem, 2012.10.01 20:25

Skat skat

Cik nadzīgi visi sētas vaukšķi saradušies netā. Kāda gan liela skabarga jūsu treknajās pakaļās ir Gulbenes futbols. Nekas, nāksies paciest!

pirms 7 gadiem, 2012.10.01 19:18

biedrības biedrs

Tukšas runas par tiesāšanu, lai līdzjutēji aizmirstu par toto spēlītēm futbola biedrības Gulbene izpildījumā.

pirms 7 gadiem, 2012.10.01 17:59

Soreiz nespēlējā 3 pamatsastava veči - Nikoļskis, Takeda un Lapss jo bija diskabels.
Nākošajā nespēlēs Gluško, Takeda un Lapss.Grūti, kaut ko izdarīt, spēlējot bez uzbrucējiem.
Lapss dabuja 3, Takeda 2 spēļu diskvalu.

pirms 7 gadiem, 2012.10.01 17:38