Futbols: "Ventspils" sagrauj "Gulbeni" 25

Pirmo uzvaru pēdējās piecās spēlēs guvuši "Ventspils" futbolisti, kuri vakar, 7.jūnijā, izbraukumā ar 5:0 sagrāva "Gulbeni", pārtraucot tās trīs uzvarēto spēļu sēriju. Par to informē portāls sportacentrs.com. Vairāk foto šeit.

"Gulbene" jau ar pirmajām minūtēm iesēdās aizsardzībā, ļaujot uzbrukt pretiniecei.

"Gulbene" puslaika vidū spēja beidzot izveidot kaut ko uzbrukumā. Mājinieki pārsvarā uzbruka, izmantojot flangus. 32. minūtē "Gulbenei" bija lieliska iespēja izvirzīties vadībā, taču Nils Sitenkovs no aptuveni 25 metriem netrāpīja tukšos vārtos (garām) pēc tam, kad neveiksmīgi bumbu spēlē ievadīja Vitālijs Meļņičenko.

Puslaika beigas labāk aizvadīja "Ventspils" un drīz vien guva vārtus. 38. minūtē Federiko Martiness ar galvu aizsita garām pēc stūra sitiena, bet divas minūtes vēlāk prata izmantot standartsituāciju, iesitot ar galvu pēc Cigirlaša izpildītā soda sitiena - 1:0.

Otrajā puslaikā "Ventspils" guva vēl četrus vārtus un uzvarēja ar graujošu 5:0.

"Gulbene" puslaika sākumā atvērās un spēlēja uzbrūkošu futbolu, taču panākumus šāda taktika nedeva.

Komentāri 25

režģis

Jūs te ilgi ņemsieties..., ja jau totoo, tad spēlējat, vienīgais kurš spēlēja totoo bija tiesnesis.., kā jūs nesaprotiet, mēs Gulbene nevaram uzlēkt virs pakaļas, priecājieties un beidziet dzelt paši sev..., kaut vai 10-0, iešu un skatīšos!!!!

krišjānim

Interesantas lietas mēs uzzinām, kādam jau ir plastmasas sēžamvietas. Krišjānit, varbūt parādīsi?

pirms 8 gadiem, 2012.06.11 21:45

Zellis

Pretīgi lasīt šos murgus par komandu un tās apkārtējo vidi. Kāpēc tik daudz kritikas?
Stadions taču ir un tie kas ir priecīgi par to kas ir-nečīkst.
Vēlu tikai veiksmi komandai un atbalstu tikai Viņu rīcību,lai arī kāda tā būtu.
Dodat pretī! To taču visi futbola cienītāji zin-vislabākā aizsardzība ir uzbrukums!

pirms 8 gadiem, 2012.06.11 13:46

Krišjānis

atbilde komentāram ''nesaprotu'':

FB ''Gulbenes'' darboņiem nav nekādas vēlmes remontēt stadionu. Starp citu, ''Gulbenei'' vienīgajai no 10 Virslīgas klubiem ir tāds padomju laiku stadions - ar beņķīšiem tribīnēs (nevis plastmasas sēžamvietām).

pirms 8 gadiem, 2012.06.11 12:57

Sigvardam

Tu pats taisi negodu sev, mīļo komentētāj.

pirms 8 gadiem, 2012.06.10 22:08

Totalizators

es vinneju 150 ls , biju uzl. uz venspili
tas nav futbols , ta ir totalizatoru varka

pirms 8 gadiem, 2012.06.10 21:57

to pietiek spēlēt toto!

Nespēlē paslēpes, pasaki, ka tu esi no novada domes un tev nepatīk komanda un futbols vispār!

pirms 8 gadiem, 2012.06.10 13:23

pietiek spēlēt toto!

Tiešām ļoti žēl treneru Koņevu un spēlētājus, jo dažu maitu dēļ (kuri spēlē totikā) zaudē visa komanda. Reāli rezultātam bija jābūt 0:2. Trīs vārti uz toto-spēlētāju sirdsapziņas.

pirms 8 gadiem, 2012.06.10 11:14

to Gulbenes Vārti

Vai nu tu esi mazs perdelis vai arī mazs krievelis? Spriežot pēc gramatikas, otrais variants.

pirms 8 gadiem, 2012.06.10 06:21

Gulbenes Vārti

''aizvert savu muti, Hawai''

Tavu, Arni, muti jau aizvera zomandas zaģis. Bet Tev kopā ar Romānu komandas zaģis = laimests totikā.

pirms 8 gadiem, 2012.06.10 00:00

Baskets

Latvijas Olimpiāde priekšsacīkstes Gulbene-Valmiera 77:76! malači vecie Buki. Uzvarēt Valmierā tas ir ko vērts! Urrrrrrrā

pirms 8 gadiem, 2012.06.09 21:10

Zellis

Tiesnesim pietika ar vienu nepareizu rīcību,kas sagrāva mūsu komandas garu. Mūsējie labi nospēlēja - būs o.k.

pirms 8 gadiem, 2012.06.09 16:21