Futbols: virslīgā debitē ar zaudējumu 6

Latvijas futbola čempionāta virslīgā ar spēli Daugavpilī ar FC "Daugava" debitējusi FB "Gulbene" komanda.

Spēle sākās vienkārši un nelikās, ka tas ir valsts čempionāta virslīgas mačs. Saimnieki jau ar pirmajām minūtēm spēles grožus turēja savās rokās. Mūsu puiši prasmīgi aizsargājās un atbildēja ar retiem pretuzbrukumiem.

Neskatoties uz lielo pārsvaru, daugavpilieši mūsu vārtsargu Albertu Nikoļski traucēja reti. Pirmā puslaika izskaņā brīdinājumu nopelnīja Ivans Sputajs. Pēc pirmās spēles daļas 0:0.

Otrajā puslaikā saimnieki, sava trenera Tamaza Pertijas aktīvi uzmundrināti, kļuva vēl aktīvāki. Vairākus bīstamus sitienus tvēra mūsu vārtsargs. Tomēr, izspēlējot stūra sitienu pie mūsu vārtiem, veiklāks bija Daugavpils futbolists Vadims Logins, un rezultāts kļuva 1:0.

Vēl pēc piecām minūtēm un atkal pēc stūra sitiena tika zaudēti vārti un 2:0. Izcēlās saimnieku aizsargs Giorgi Chikhradze.

Jāsaka, ka FC "Daugava" aizsargu augumi ir virs diviem metriem...

Pēc otrajiem zaudētiem vārtiem aktīvāki kļuva mūsējie. Lieliska iespēja bija Kristapam Priedēnam, izcelties varēja I.Sputajs un Sergejs Mišins. Gulbenieši vairāk kontrolēja bumbu un veidoja bīstamus uzbrukumus. FC "Daugava" futbolisti sāka biežāk kļūdīties un mēs ieguvām vairākas labas standarta situācijas. Tās gan palika neizmantotas.

Spēles izskaņā komandas apmainījās vārtu guvumiem. Vispirms starp diviem mūsu aizsargiem izspraucās daugavpilietis Mamuka Ghonghadze, bet vēl pēc minūtes precīzs bija K.Priedēns. Tas bija pirmais oficiālais vārtu guvums Gulbenes komandai virslīgas čempionātā! Rezultātā zaudējums ar 1:3.

Patīkami, ka uz spēli bija ieradušies skatītāji no Gulbenes. Pēc spēles preses konferencē mūsu treneris Mihails Koņevs uzsvēra, ka mums ir labi futbolisti, tikai nepieciešams laiks, lai rastos sapratne laukumā. Aprīļa spēles un treniņi būs veltīti tieši tam.

Piebilstams, ka Daugavpils komandā spēlēja Dmitrijs Vorobjovs, kurš aizvadītajā sezonā bija gulbeniešu rindās. Ar neko īpašu spēlē viņš neizcēlās.

Nākamā spēle mūsu komandai 10.aprīlī Rīgā pulksten 18.00 ar Skonto FC.

Komentāri 6

esports

Daugava – Gulbene 3:1
Zvaigznes: Vadims Logins - Sergejs Mišins
Pagalam nebaudāms pirmais puslaiks, un skaists otrais. Tieši tā var raksturot šo spēli. „Gulbene” pirmajās 45 minūtēs pilnībā iesēdās aizsardzībā, bet „Daugava” bumbojās pie pretinieku soda laukuma. Laimīgi vārti no stūra sitiena atdzīvināja spēli (aktivitāte bija parādījusies arī līdz tam), kā arī nosvēra svara kausus par labu daugavpiliešiem. Iespaids par gulbeniešiem radās ļoti labs. Paskatīsimies, kā komandai klāsies turpmāk.

Debija Virslīgā „Gulbenei” iesākta ar zaudējumu, kaut gan debitantu šajā komandā bija maz. Arī mūsu šīs spēles zvaigzne viesu rindās Sergejs Mišins labi pazīst Virslīgu. Savulaik izspēlējies Rīgas „Daugavā” viņš atkal atgriezies Latvijas elitē. Aktīvi nospēlēja šis pussargs, izpildīja standartsituācijas, dalīja labas piespēles, izceļoties uz kopējā fona. Starp citu, tieši viņam arī rezultatīvā piespēle. Izcelt gribētos arī Kristapu Priedēnu, bet šoreiz labākā balva Mišinam.

Izvēlēties labāko „Daugavā” ir visnotaļ grūti. Neviens no futbolistiem neaizvadīja savu spilgtāko spēli, tādēļ izvēlēsimies lielāko cīnītāju. Vadims Logins sezonas ievadā ir viens no medaļu kārotāju motoriņiem. Kā allaž aktīvs divcīņās, arvien biežāk sāk doties arī uzbrukumā. Tieši viņa neatlaidība palīdzēja komandai gūt tik svarīgos pirmos vārtus, kuri principā arī nodrošināja uzvaru.

pirms 9 gadiem, 2011.04.05 23:22

daugavpilietis

Ļoti normāla komanda Gulbenei. It sevišķi ņemot vērā, ka zēni spēlē par sviestmaizi.
Tādiem, kā vicups jaaizliedz iejeju Gulbenes stadionā. Veiksmi FB Gulbene.Ļoti patīkami bija
redzēt, kā pēc spēles abu komandu spēlētāji un vaditāji paspieda viens otram roku, tā kā
Eiropā ( tādu atieksmi pret pretiniekiem pēc spēles reti var redzēt Latvijā). Soģis arī
bija labs - jauns un ātrs. Sākumam nekāda vaina.

pirms 9 gadiem, 2011.04.04 20:56

es

pirms 9 gadiem, 2011.04.04 14:28

Vīcup, labāk nebūtu braucis-tādu piķi pagrūdi! Nezināju, ka Latvijā arī ir premjerlīga. Kas tur spēlē?

pirms 9 gadiem, 2011.04.04 13:25