Futbols: zaudē ventspilniekiem 1

Latvijas virslīgas čempionāta spēlē FB "Gulbene" komanda ar 0:3 atzina FK Ventspils pārākumu.

Pašā spēles sākumā ventspilnieki 14 minūšu laikā guva trīs vārtus, un spēles uzvarētājs praktiski bija noskaidrots. Šādi ātri zaudētie vārti negatīvi atsaucās uz komandas sniegumu visā pirmajā puslaikā. Vairākas reizes mūsējos glāba vārtsargs Igors Labuts.

Otrajā puslaikā gulbenieši sāka aktīvāk veidot izbrukumus, bet vienmēr pietrūka precizitātes. Lieliska izdevība bija Shalva Purtseladze, bet arī netika izmantota.

Šis septembris mums ieies vēsturē kā „melnais mēnesis". Čempionāts turpinās un nākamā spēle notiks Gulbenes stadionā 8.oktobrī pulksten 13.45 ar JFC "Olimps" no Rīgas. Spēle bija plānota Rīgā, bet olimpiešiem ir problēmas ar laukumu un mēs piedāvājām spēlēt Gulbenē.

Aizvadītajā spēlē mums piedalījās Igors Labuts, Aleksandrs Ivanovs, Masaki Hemmi, Kristaps Priedēns(58' Reinis Sebris), Igora Korabļovs, Ivans Gluško, Sergejs Mišins, Shalva Purtseladze, Nukri Gogokhia, Arevšats Hačatrjans(67' Jānis Lapss), Irkli Arveladze(67' Elvis Teremko), un Davit Tsiskarashvili.

Brīdināti N.Gogokhia 20'un S.Mišins 53'.

Komanda  Sp.  Uzv.  Neiz.  Zaud.  V.A.  PT

SK Liepājas Metalurgs ............. 27     18     3     6     62:24     57

FK Ventspils .............................. 25     18     3     4     59:13     57

FC Daugava (Daugavpils) ....... 27     17     5    5    53:25     56

Skonto FC (Rīga) ...................... 26     14     6     6    55:19    48

FK Jelgava ................................. 27     11     4    12    38:47     37

FC Jūrmala ................................ 27     10     6     11     36:38     36

FB Gulbene ................................ 27      7     5     15     36:58     26

FK Jūrmala-V.V. ........................ 25     4     4     17      25:58     16

JFK Olimps (Rīga) ..................... 27     1    2     24      15:97      5