Futbols: Zellis/Gulbene iegūst bronzas medaļas un korektākās komandas kausu

Beidzies Latvijas 2.līgas ZA reģiona čempionāts. Pēdējā spēlē komanda Zellis/Gulbene interesantā spēlē ar 4:3 pārspēja Austrumi/Balvu Vilki futbolistus.

Jau pirmajā minūtēs viesi izvirzījās vadībā ar 2:0, bet līdz pārtraukumam gulbenieši Valērijs Sircovs un Renārs Šķenders panāca 2:2.

Otrajā puslaikā komandas turpināja „uguņot", bet precīzāki bija „Zeļļa" pārstāvji. Vēlreiz izcēlās V.Sircovs un Dainis Tašiņš.

Noslēgumā vienāds punktu skaits ar Ludzas komandu, bet divi zaudējumi savstarpējās spēlēs un rezultātā - tikai trešā vieta.

Rezultatīvākā spēlētāja balvu saņēma R.Šķenders (sezonā guva 9 vārtus), bet par labāko komandā atzina Sergeju Kauliņu.

Visas organizatoriskās lietas kārtoja Atis Klesmanis, kura entuziasms ir komandas panākumu pamats.

Bez minētajiem futbolistiem sezonā komandā spēlēja Igors Ņekrasovs, Armands Seņka, Edijs Aleksāns, Raitis Šolins, Ingars Andževs, Mārcis Graudiņš, Uģis Mežkuts, Edgars Keišs, Dmitrijs Smagars, Aleksejs Ļvovs, Radions Slusarenko, Valentīns Surovs, Arnis Ivanovs, Artūrs Zelčs, Uldis Romanovs, Jānis Surovs, Andrejs Ļečugovs un Einārs Zaķis.

TURNĪRA NOSLĒGUMA TABULA

1.FK Kvarcs/Madona .................................9     7     0     2     23:15     21

2.LZK Ludza ...............................................9     5     0     4     25:16    15

3.Gulbene/Zellis .........................................9     5     0     4      27:24    15

4.Austrumi/Balvu Vilki .................................9     1     0     8      11:30    3