Futbols: Ziemas kausa spēlē gulbenieši ar 6:1 zaudē liepājniekiem 6

Graujošu uzvaru "SMScredit.lv" Ziemas kausa futbolā spēlē šodien, 28.janvārī,  izcīnīja "Liepāja", kas ar 6:1 (4:1) pārspēja "Gulbenes" komandu. Par to informē Nacionālā informācijas aģentūra "Leta".

Spēles devītajā minūtē "Gulbeni" vadībā izvirzīja Dmitrijs Medeckis, tomēr līdz pirmā puslaika beigām 4:1 liepājnieku labā panāca Toms Gucs, Artūrs Kupčs un Raivis Jurkovskis, kurš izcēlās divreiz. Otrā puslaika pašā ievadā savus otros vārtus guva Kupčs, bet cīņas izskaņā gala rezultātu panāca Dēvids Dobrecovs. Liepājnieki tādējādi tika pie savas pirmās uzvaras divās turnīra spēlēs, bet "Gulbenei" tas bija otrais zaudējums.

B apakšgrupas līdere ar četriem punktiem divos mačos ir "Liepāja", ar trim punktiem vienā spēlē seko "Syform" pirmās līgas komanda "Valmiera Glass"/BSS, viens punkts vienā cīņā ir "Jelgavai", bet cita pirmās līgas komanda Rēzeknes BJSS un "Gulbene" cīnās bez punktiem.

Jau ziņots, ka rēzeknieši savu pirmo spēli turnīrā aizvadīs ceturtdien, kad tiksies ar "Jelgavu".

Komentāri 6

Fans

Gulbenes sastāvā debiteja gulbenietis Andis Maks, bet Fox nerādās, runā, ka auklē bērnu.

pirms 5 gadiem, 2015.01.28 19:23

tamārs

Kāda operivitāte, Tamāra! Kur tad tu biji, kad perspektīvie buki visu ziemu grūda spēli pēc spēles?

pirms 5 gadiem, 2015.01.28 19:38

tamāra

Arni,necepies!

pirms 5 gadiem, 2015.01.29 10:14

lasītājs

Pārbaudes spēles, rezultāts nevienu neinteresē. Tiko Metta pagrūda 1-5, Daugavpils 0-6. Plus droši vien no darba čaļi netiek, jo spēles notiek darba laikā.

pirms 5 gadiem, 2015.01.28 19:56

xxx

Sis,daudzam komandam,kas nebrauc uz arzemju treninnometnem,ir ka pirmais turnirs,kur parbaudit speletajus.Protams, tik graujosi, nav labi zaudet,bet nu cerams,sezonas sakuma sastavs bus saspelejies. Katra zina,sezonas sakuma vares realak sakt spriest,cik isti labi,vai slikti,izskatisies virsliga.

pirms 5 gadiem, 2015.01.28 22:23

drauģelis

Kaut kā aizdomīgi daudz liepājnieku rindās spēlētāju ar latviskiem uzvārdiem,laikam jau vietējie,bet mums sapirktie slāveļi ,kad te kaut kas mainīsies?

pirms 5 gadiem, 2015.01.29 16:42