G-12 grupas futbolistes piedalās starptautiskā turnīrā

Gulbenes stadionā notika starptautisks futbola turnīrs G-12 grupas meitenēm, kurā piedalījās četras Latvijas komandas, kā arī komandas no Viļņas, Jonavas un Ukmerges(visas Lietuva) un Kehtnas futbolistes no Igaunijas. Kopā laukumā devās vairāk kā simts jaunās spēlētājas.

Gulbenes komanda pirmajā spēlē viegli ar 5:0 pārspēja FK 'Mērsrags". Otrajā spēlē pretī nāca Lietuvas trešā spēcīgākā komanda šajā vecuma grupā - FS "Ruklos" no Jonavas. Spēle bija līdzīga un noslēdzās 0:0.

Trešajā spēlē ar EVL "Kehtna" bija nepieciešams neizšķirts, lai iekļūtu lielajā pusfinālā. Tomēr kļūdas aizsardzībā deva zaudējumu ar 0:1 un spēles mazajā pusfinālā. Tur ar 2:0 uzvara pār Preiļu BJSS, bet spēlē par piekto vietu ar 1:0 -uzvara pār SM "Ukmerge".

Gulbenes komandā spēlēja Inga Bedrīte, Anna Blaus, Inuta Ļeonova, Līva Fjodorova, Paula Jansone, Aivija Orlova, Laura Caune, Laura Avotiņa, Everita Gineviča, Amanda Cīrule, Ilga Melne un Sonora Burķīte. Komandas treneris Dainis Tašiņš.

Labākās futbolistes balvas saņēma A.Blaus un A.Cīrule.

Spēlē par septīto vietu Preiļi ar 2:0 uzvarēja Mērsragu.

Lielajā pusfinālā Viļņas FS ar 1:0 pārspēja Kehtnas EVL, bet Rīgas SK "Imanta/UVS" ar 3:0 uzvarēja Jonavas komandu. Spēle par trešo vietu noslēdzās 1:1, bet pēcspēles soda sitienos Kehtna ar 2:1 pārspēja Jonavu.

Arī fināla spēle noslēdzās neizšķirti - 0:0, bet pēcspēles soda sitienos Viļņas komanda ar 2:1 pārspēja SK "Imanta /UVS". Noslēgumā labākās komandas saņēma medaļas, visas komandas kausus un diplomus, ko pasniedza FB "Gulbene 2005" valdes locekle, Stradu pagasta padomes priekšsēdētāja Anna Vīgante.

Ļoti daudz bija individuālo balvu un piemiņas veltes saņēma visas dalībnieces. Komandu treneri bija patīkami pārsteigti par labo turnīra organizāciju un izteica gatavību braukt ciemos arī nākamajā gadā.

Saņēmām vairākus piedāvājumus apmeklēt turnīrus Lietuvā un Igaunijā. Lai turnīrs notiktu, liels paldies jāsaka Andrim Vējiņam, Ziedonim Lazdiņam, Evitai Lodei, Gulbenes pilsētas domei, Gulbenes stadiona darbiniekiem, SIA Kopa un visiem, kuri, šajos finansiāli grūtajos laikos, atbalstīja meiteņu futbola festivāla norisi.

Pievieno komentāru

Sports