Gabrāns demonstrē lielisku sniegumu

Savā otrajā spēlē jaunās komandas - grieķu kluba "Egaleo Estia" - sastāvā bijušais gulbenietis Raimonds Gabrāns atkal ir nodemonstrējis teicamu sniegumu, informē interneta portāls "www.esports.lv".

Savā otrajā spēlē Grieķijas A līgā R.Gabrāns laukumā pavadīja nepilnas 33 minūtes. Viņš bija rezultatīvākais spēlētājs savā komandā. Raimonds guva 17 punktus (divpunktu metieni - 4 no 4, tālmetieni - 2 no 3, soda metieni - 3 no 4), izpildīja piecas rezultatīvas piespēles, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, pieļāva vienu kļūdu un pārķēra vienu pretinieku piespēli. Diemžēl Raimonda komanda šajā spēlē ar rezultātu 65:88 piekāpās pretiniekiem "PAOK". Šīs komandas basketbolisti pamatus uzvarai ielika jau pirmajā ceturtdaļā, uzvarot to ar rezultātu 29:17. Otrajā desmitminūtē "Egaleo" izdevās pretinieku pārsvaru sadeldēt līdz sešiem punktiem (38:44), tomēr pēc lielā pārtraukuma sekmīgāk laukumā atsāka darboties "PAOK", izcīnot pārliecinošu uzvaru.