Gabrāns spēlē Grieķijā

Raimonds Gabrāns ir parakstījis līgumu ar Grieķijas basketbola klubu "Egaleo" un šobrīd jau spēlē tā rindās.

Pagājušajā svētdienā Raimonds jau aizvadīja savu debijas spēli "Egaleo" sastāvā. Viņa komanda gan šoreiz ar rezultātu 72:81 piekāpās Larisas "Olympia", taču Raimonds šajā spēlē sevi parādījis ļoti labi. Viņš nospēlēja 18 minūtes, to laikā gūstot piecus punktus, atdodot piecas rezultatīvas piespēles (labākais rādītājs komandā), izcīnot vienu atlēkušo bumbu, pārtverot vienu piespēli un nopelnot vienu personisko piezīmi.

 

Grieķijas čempionātā Raimonda pārstāvētā komanda ar vienu uzvaru šobrīd ieņem 12.vietu 14 komandu konkurencē.

 

"Dzirkstelei" Raimonds atklāj, ka viņš ir apmierināts gan ar komandu, gan ar sadzīvi.

 

"Pagaidām man klājas lieliski, ne par ko nevaru sūdzēties," saka Raimonds.

 

Viņš atklāj, ka viņam bijusi iespēja palikt arī Latvijā un spēlēt "Barons/ LMT" vienībā. "Man tika piedāvāts līgums uz trim gadiem. Tas man it kā šķita stabils piedāvājums, taču bez lielām izaugsmes iespējām. Grieķijas čempionāts savukārt Eiropā kotējas pietiekami augstu. Domāju, ka šeit ir labs līmenis, gribējās arī sevi pārbaudīt. Viņi sakārtoja manu sadzīvi, arī finansiāli šis bija izdevīgāks piedāvājums. Izsverot visus par un pret, savu izvēli izdarīju par labu Grieķijas klubam," stāsta basketbolists.

 

Raimonds dzīvo vienā no Atēnu daļām. Viņam ir piešķirts divistabu dzīvoklis. Līdz sporta zālei jāiet pāris minūtes ar kājām. Raimondam ir arī mašīna, taču viņš vēl nezina, vai to izmantos, jo viss atrodas turpat uz vietas.

Pievieno komentāru

Sports