Gada pēdējā spēlē - zaudējums 2

Komandas "Rubate" hokejisti, spēlējot Vidzemes atklātajā čempionātā, otrdien aizvadīja pēdējo šīgada spēli. Tiekoties ar komandu "FOX", diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 4:8.

"Rubatieši" uz spēli ieradās 12 spēlētāju sastāvā. Mūsu komandai spēle iesākās cerīgi - jau astotajā sekundē tika gūti vārti. Ripu vārtos raidīja Ritvars Ohnovskis pēc Vjačeslava Ruļova piespēles. Taču devītajā minūtē pretinieki rezultātu izlīdzināja. Savukārt pirmā perioda pašās beigās diemžēl tika nopelnīts sods, par ko tika piešķirts soda metiens. Pretinieki to arī veiksmīgi realizēja. Rezultāts perioda beigās - 1:2.

Otrā perioda sākumā "rubatiešiem" izdevās atspēlēties. Vārtus guva Ivo Kindzulis pēc Sanda Vītola un Daiņa Ozoliņa piespēlēm. Diemžēl pēc tam pretinieki guva vēl divus bezatbildes vārtus. Otrais periods beidzās ar rezultātu 2:4.

Trešā perioda sākumā mūsu hokejisti zaudēja arī piektos vārtus. Pēc pāris minūtēm vienus vārtus gan Arnim Ivanovam pēc D.Ozoliņa piespēles izdevās atgūt, taču pavisam drīz pretinieki guva arī savus sestos vārtus un pēc divām minūtēm - arī septītos.

Spēles izskaņā "rubatieši" vienus vārtus vēl atguva (to paveica D.Ozoliņš pēc S.Vītola un R.Ohnovska piespēlēm), taču pēc dažām sekundēm pretinieki pārsvaru atkal palielināja. Spēles beigu rezultāts - 4:8.

Metienu skaita ziņā gan šī cīņa bija izvērtusies diezgan līdzīga. "Rubatieši" uz pretinieku vārtiem meta 22 reizes, savukārt pretinieki izdarīja 26 metienus. Cīņa, kas bija labi iesākusies, diemžēl ne tik veiksmīgi beidzās, taču "rubatieši" cer, ka nākamais gads komandai nesīs vairāk cīņasspara un veiksmes.

Komentāri 2

rkv

varbuut tad ceriiba atnaaks rubatei paliiga nevis gudri ***iis

pirms 8 gadiem, 2011.01.13 17:39

ceriba

nu ceret jus varat,bet nu stipri saubos un izskatas ka sogad rubate paliks pedejas vietas )))

pirms 8 gadiem, 2011.01.01 16:18