Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Galda teniss: dalībnieku rekordskaits 1

Daukstu pagasta Staros 2.decembrī notika šāgada noslēguma sacensības galda tenisā, pieminot starēnieti, kādreizējo aktīvo šā sporta veida piekritēju Juri Kravali. Astotajā sacensību seriāla kārtā piedalījās pavisam 24 sportisti no Alūksnes, Apes, Balviem, Cēsīm, Gulbenes, Madonas un Rēzeknes. Tas ir rekordliels dalībnieku skaits!

Kopvērtējumā 1.vietu ieguvis Andis Sirmacis no Stariem, 2.vietā - Aigars Žvīgurs no Gulbenes, 3.vietā - Aigars Dulbergs no Alūksnes, 4.vietā - Juris Vasiļjevs no Gulbenes, 5.vietā - Dainis Neilands no Gulbenes, 6.vietā - Jānis Gibala no Gulbenes.  

Pavisam šogad J.Kravaļa piemiņas sacensību astoņās kārtās ir piedalījušies 46 galda tenisisti no astoņiem Latvijas novadiem. Daukstu pagasta Staros rīkotās sacensības piesaista sportistus no citiem novadiem, jo daudzviet ir problēmas gan ar pienācīgu sporta bāzi, gan sacensību rīkošanu. Sacensību laikā Staros Gulbenes novada galda tenisisti sadraudzējušies ar šā sporta veida entuziastiem no Rēzeknes un Alojas un tagad apmeklē arī šajos citos novados rīkotās sacensības.

 

J.Kravaļa tradicionālo piemiņas sacensību seriāls galda tenisā Staros tiks organizēts arī nākamgad - jau 14.gadu pēc kārtas. Pirmā kārta paredzēta jau 6.janvārī. Sacensību sākums - pulksten 10.00.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports