Galda teniss: Druvienā sacenšas 37 dalībnieki

Piekto reizi 4.maija svētkos Druvienā norisinājās tradicionālais skolotāja Jura Šabraka piemiņas turnīrs galda tenisā. Šogad turnīrā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 37 tenisa spēlētāji no Gulbenes, Lizuma, Galgauskas, Mārupes un Druvienas, informē pagasta sporta darba organziators Juris Gjačs.

Turnīrā tenisisti startēja četrās grupās: meistaru klase, tautas klase, sievietes un jaunieši. Cīņas izvērtās spraigas un aizraujošas. Meistaru jeb profesionāļu klasē startēja astoņi dalībnieki. Ļoti spraigā cīņā par uzvarētāju kļuva Andris Neilands, otrais - Aigars Žvīgurs, 3.vietā - Dzintars Abakoks (visi – no Gulbenes). Pavisam nedaudz līdz godalgotajam trijniekam pietrūka vietējai cerībai Martiņam Ribakovam – 4.vieta.

Dāmu konkurencē piedalījās septiņas dalībnieces. Startēja gandrīz visas labākās novada tenisistes. 1.vietu izcīnīja Vita Kore (Gulbene), 2.vietu ieguva Vaira Kalniņa (Druviena), 3.vietā ierindojās Līga Kozule (Gulbene).

Tautas klasē spēkiem mērojās 11 tenisisti. Par sacensību uzvarētāju kļuva Aivars Mednis (Galgauska), 2.vietā - Sandis Botckis (Druviena), 3.vietā - Ainārs Mednis (Galgauska).

Jauniešu grupā piedalījās 11 jaunie censoņi. Par cīņassparu varētu apbalvot ikvienu, bet šoreiz uzvarēja Sendijs Ainārs Mednis (Galgauska), 2.vieta - Evertam Kovaļkovam (Druviena), 3.vieta - Aivim Līdakam (Druviena).

“Sacensības parādīja, ka Gulbenes novadā galda teniss ir pietiekami populārs. Pie tenisa galdiem sacensties varēja gan lieli, gan mazi, gan jauni, gan pieredzējuši. Jāuzteic pieredzējušais sporta veterāns Jāzeps Odumiņš, kas ne tikai kopj galda tenisa tradīcijas novadā, bet arī veicina šo sacensību izdošanos. Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos! Lai nākotnē galda teniss atgūtu savu vietu novada sacensībās!” novēl J.Gjačs.