Galda teniss: interesantas spēles 1

Galda tenisistu komanda “Konto Gulbene” turpina piedalīties tautas līgas spēlēs Latvijas 2015./2016.gada čempionātā galda tenisā vīru komandu konkurencē.

Pēc sacensībām Alojā un Jēkabpilī gulbenieši ir līdera pozīcijās, taču spēlētāji atzīst, ka saglabāt šo stāvokli būs grūti, jo jāsacenšas ar lielo pilsētu – Jūrmalas, Rēzeknes - komandām. Nav vienkārši konkurēt ar pieredzējušiem sportistiem no novadiem ar izkoptām galda tenisa spēles tradīcijām, lielākiem cilvēku un materiālajiem resursiem. Nākamais sabraukums uz spēlēm tautas līgā ir gaidāms Alojā 27. un 28.februārī.

Novada galda tenisisti arī šogad izmanto iespēju kaldināt meistarību, piedaloties vietējās sacensībās.   Tā 7.februārī Daukstu pagasta Staros notika ikgadējo sacensību otrā kārta starēnieša Jura Kravaļa piemiņai. Piedalījās 22 spēlētāji no sešiem Latvijas novadiem.
Šoreiz sacensībās valmierietis Guntis Lezdiņš un gulbenietis Aigars Žvīgurs savāca vienādu punktu skaitu. Savstarpējā spēlē no abiem precīzāks izrādījās Guntis. Trešajā vietā ierindojās alūksnietis Aivars Dulbergs.

Labi spēlēja gulbenietis Bernhards Garais, kurš vienīgais sagādāja zaudējumu sacensību uzvarētājam.

Prieks, ka kuplā skaitā sacensībās piedalījās galda tenisisti no Druvienas.

Trešā spēle šajā sacensību seriālā Staros notiks 6.martā. Sacensību sākums ir paredzēts pulksten 10.00.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

stari

oo, galda teniss atkal izvirza pa citām pilsētām Gulbenes vārdu, un ir liideris sportā , malači

pirms 4 gadiem, 2016.02.13 09:58

Sports