Galda teniss: jāizvērtē sacensību sistēma

Daukstu pagasta Staros 1.aprīlī notika Jura Kravaļa piemiņas sacensību 4.kārta galda tenisā. Uzvaras prieks šoreiz tika gulbeniešiem Aigaram Rubenim, Agrim Korim un Andrim Neilandam. Pavisam šajā sacensību kārtā piedalījās 17 sportisti no Alūksnes, Balvu, Cēsu un Gulbenes. Līdz ar to ir beidzies šo tradicionālo sacensību pirmais posms. J.Kravaļa piemiņas sacensību otrais posms Staros noritēs no septembra līdz decembrim.

Pašlaik, vērtējot trīs ieskaites katram spēlētājam, labāko skaitā ir gulbenieši Aigars Žvīgurs, A.Neilands ar 8 punktiem, Jānis Gibala ar 12 punktiem. Labi startējis arī Andis Sirmacis no Stariem, A.Rubenis un A.Koris ar divām ieskaitēm. Turpmāk šiem tenisistiem noteikti būtu jāstartē visās četrās sacensību otrā posma kārtās, lai kopvērtējumā gūtu ieskaiti.  

Nākotnē J.Kravaļa piemiņas sacensības var izkonkurēt iknedēļas sacīkstes galda tenisā, kuras Staru sporta zālē norit trešdienās. Šobrīd kā vienās, tā otrās sacensībās ir vienāds dalībnieku skaits - 35. Abās sacensībās startē gan pašmāju, gan kaimiņu novadu sportisti. Laiks rādīs, kādas korekcijas nepieciešamas. Gaidu galda tenisistu viedokļus par šo tēmu!

Pievieno komentāru

Sports