Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Galda teniss: kāpēc mūs ignorē? 25

Turpmāk Gulbenes novada ziemas spartakiādē vairs nebūs iekļautas sacensības galda tenisā. Šī vēsts minētā sporta veida cienītājos lokā ir radījusi neizpratni. Galda teniss ir viens no visemocionālākajiem sporta veidiem, kuram turklāt novadā ir senas tradīcijas.


Situācija izveidojusies tāda, ka bērnu un jauniešu lokā galda teniss ir kļuvis par eksotiku. Skolās audzēkņus ar šo sporta veidu neiepazīstina. Tur popularitātē nepārspēts ir florbols un tautas bumba. Tomēr pieaugušo interesentu piesaiste galda tenisam novadā ir stabila. Sportotāju loks nav liels un paplašinās lēni, tomēr tas bija, ir un būs. Par to liecina treniņu un sacensību regularitāte Daukstu pagasta Staros.


Gribas jautāt – varbūt nākotnē vispār jāatsakās no kompleksajiem pasākumiem novadā un pāriet uz čempionātu rīkošanu atsevišķos sporta veidos? Tā jau notiek Alūksnē un Madonā. Kas tur slikts, ja katrs pagasts, kā arī pilsēta mūsu novadā specializētos kādā noteiktā sev tuvā sporta veidā? Protams, specializācija arī nozīmē regulāru un sistemātisku ikdienas darbu ar treniņu rīkošanu, ar lokāla mēroga sacensībām, jo tikai tās veicina sportisko izaugsmi.


4.janvārī Staru sporta zālē atsākās ikgadējais sacensību seriāls galda tenisā par piemiņu kādreizējam stareinietim Jurim Kravalim. Piedalījās 23 sportisti no 10 Latvijas novadiem. Dalībnieku sastāvs spēku ziņā bija tik viengabalains, ka finālā pēc apakšgrupu cīņas uzvarētājus bija grūti paredzēt. Vienīgi ārpus konkurences bija bijušais Latvijas čempions galda tenisā, rīdzinieks Juris Siliņš. Viņš ieguva 1.vietu. Aiz viņa 2.vietā ierindojās Aigars Žvīgurs (Gulbene), 3.vietā bija Guntis Lezdiņš (Valmiera), 4.vietā – Dainis Neilands, 5.vietā – Andris Neilands, 6.vietā – Aivars Korns (visi no Gulbenes).


Pievieno komentāru

Komentāri 25

Sportists

Klau, arī citu sporta veidu pārstāvji var uzdot šo jautājumu, kāpēc manu iemīļoto sporta veidu neiekļauj šur vai tur, bet vai tas uzreiz publiski ir jāapspriež??? Nav jau tas teniss nemaz tik populārs!!! Spēlējat un rīkojiet turnīrus, malači, bet nevajag uzreiz raudāt!!! Sportā ir jācīnās un ar saviem rezultātiem, masveidību pierādiet, ka viņu vajag iekļaut programmā, nevis uzreiz uz redakciju želoties!!!

pirms 5 gadiem, 2015.01.09 16:07

nesportists

Tad jau drīzi paliks futbols, baskedbols un varbūt slēpošana.

pirms 5 gadiem, 2015.01.09 16:14

arī sportists

Tu tāds krūmu sportists izklausies. Vai tik neesi šī lēmuma autors? Piemēram, kāda masveidība ir šahā un dambretē? Trīs reizes mazāka kā tenisā. Bet tos ārā nesviež. Tur spēlē daži tādi kleķeri, ka smiekli nāk. Skraida no viena veida uz otru. Dažām komandām pat nav to divu nabaga dalībnieku.

pirms 5 gadiem, 2015.01.09 23:29

tenisa bumba

galda teniss gulbenee ienjem pirmo vietu, sporta veidos un veel ksp svaru spiešanaa, labi rezuultaati labas vietas, , braukaa uz sacensiibaam dažaadaam pilseetaam, Gulbene var lepoties ka ir tik labi spotisti galda tenisā, malači veči taa tik uz priekšu, cik zinu ka Stepanovs, pat nav ieriikojis sporta halli šiem galda tenisa sportistiem, visi brauc uz Stariem un tur notiek kaartiigi mači , ciinjas nepajokam , pat uz naudu,

pirms 5 gadiem, 2015.01.10 16:30

Netenisiste

Ei, klausies, Novada spartakiādē tenisā spēlētāji ir tikai pāris pagastiem un tad Gulbene pārstāv pārējos. Domāju, ka lēmums tika pieņemts balstoties uz šo pamatojumu, ka ja pārstāvji ir tikai no dažiem pagastiem, kur loģika to iekļaut Novada ziemas spartakiādē, tapēc ar ir čempionāti, kur visu var organizēt godīgi! Domāju, ka nr1 ir volejbols, aizgāju paskatīties novada čempi, dāmas pat 2 līgās rauj un puiši ar nopietni. Šķiet, ka nevienā citā sporta veidā nav tik plaši pārstāvētas gan sievišu, gan vīriešu komandas. Bet nav jau runa par to kurš pirmais, bet loģiski secinājumi kas un kapēc....

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 11:07

sports

es domaaju ka saaksies pileetas mači Guulbenee, galda tenisisti uzliks miiksto organizatoriem un neviens tur neieradiisies, tad gan buutu pilseetai pazors ka tukšs buus sporta centrs ar vinju vecajiem CCCP LAIKU pirktajiem tenisu galdiem ,

pirms 5 gadiem, 2015.01.10 16:41

Gulbis

Tak vienalga man un lielākajai daļai sporta dzīves cilvēku, liekat cieto vai mīksto, labāk bumbojiet savu pingpongu un neraudiet!!! Pirmā vieta sporta veidos, smiekli pašiem nenāk???

pirms 5 gadiem, 2015.01.11 20:18

gribu speet

vai kaads var pateikt kad staros ir mači un vai var tajos piedaliities citi no malas

pirms 5 gadiem, 2015.01.10 16:45

janka

Katrā Trešdienā plk. 18 ir sacensiibas staros sporta zālē , bet treninji gan nezinu , bet ja nemaaki ar spelet diezvai kaads ar Tevi tur spēles

pirms 5 gadiem, 2015.01.10 18:35

Nadals

Katram pienemtajam leemumam ir autors ar vaardu un uzvaardu. Apnicis lasiit taadas fraazes, kaa ''tiks ieviests'',''notiks izmainas'' utt..Gaidu autoru un vina(-as) oficiaalos argumentus un iistos iemeslus nevis emocionaalus pekstinus. Piebilde par tendenceem sportaa: Ir tik daudz klasisko sporta veidu, ar ko nodarboties.Nav jaagudro jauni.Taa riikojas slinki,kuri negrib zaudeet laiku un ieguldiit darbu lai sasniegtu augstu liimeni.Vini nenoveertee citu sportistu ieguldiito darbu.

pirms 5 gadiem, 2015.01.11 19:19

Nadals Gulbim

Es neticu,ka Tu esi iists sporta dziives cilveeks? Un kaa Tu liec ''vietas'' sporta veidiem?

pirms 5 gadiem, 2015.01.11 20:41

Gulbis

Netici, nu kā vēlies, bet sportu izprotu pietiekoši, lai ko komentētu, par sadalīšanu pajautā tenisa bumbai, atbilde bija domāta viņai!!! Es neesmu pret pingpongu, bet nu nav viņš tik populārs kā daži entuziasti to vēlas pasniegt!!!

pirms 5 gadiem, 2015.01.11 22:39

BOBSLEJISTS

Pirmkārt - Gulbenē būtu jamaina sporta vadība jo tur ir iesēdējušies cilvēki, kas vairs negrib neko darīt!!
Otrkārt - Jau vairākus gadus Gulbenes sports strādā pēc viena parauga un nekas nemainās cauru gadu futbols, volejbols vieglatlētikas vispār nav smieklīgas vienas sacensības (vieglatlētikas sacensības vajadzētu organizēt vismaz divreiz vasaras sākumā un vasaras beigās)
Treškārt - Paldies dievam, ka K.S.P. vairs nestartēs zem IPF varēs vismaz droši spricēt di..sā sprices un pamt vēl lielāki bumbieri un bojāt veselību!!
Ceturtkārt - Nav pieļaujams tas, ka divas sporta organizācijas konfliktē savā starpā tas ir domāts par sporta centra direktoru un sporta skolas direktoru normāli būtu ja viņi sadarbotos!!

pirms 5 gadiem, 2015.01.11 22:17

Sports

Atziņas un spriedumi normāli, bet vai ir ko likt šo cilvēku vietā, kurš sakarīgs cilvēks uz šo čūsku midzeni gribēs nākt strādāt??? Kamēr direktoriņi merīsies krāniņiem, blakus novadi aizies tālu mums priekšā!!!

pirms 5 gadiem, 2015.01.11 22:44

šorttrekists

Pirmkārt - vienu vadītāju jau pusotru gadu iepriekš nomainīja ar klaji nelikumīgām metodēm(autors - izbijis novada šefa vietnieks). Kas ir mainījies uz labo pusi? Nekas? Novadā ir ievazātas intrigas, meli un nepatiesība.
Otrkārt - kas traucē vieglatlētiem organizēt mačus! Tikai ir viens bet. Ja atņem jaungulbeniešus un seniorus pāri paliek čiks. Lūk, visa vieglatlētika. Mūs gan gaida saulaina šķēpā mešana. Kā ne kā treneris saņem pus tūkstoti mēnesī(par nestrādāšanu).
Treškārt - grib to kāds vai nē, bet K.S.P. tur savu marku. Ar kādiem līdzekļiem, ne mums to spriest.
Ceturtkārt - ja novada vadība neredz šī konflikta iniciatoru, tas ir vairāk kā dīvaini. Klausot pasakas un miglainus solījumus, priekšnieki neredz reālo dzīvi.

pirms 5 gadiem, 2015.01.12 11:40

Šorttrekistam!!!

Vecu dziesmu dziedi, jo kāds tev kāpj uz varžacīm!!! Par taviem spriedelējumiem varētu ļoti padiskutēt, kādi tad ir tie varenie jaungulbenes vieglatlēti??? Lielai daļai vecās sporta dzīves vadības bija silti un izdevīgi dzīvot uz bērnu un jauniešu līdzekļiem, bet ja ienāk jaunas idejas un vēlme ko sakārtot, tad tas ir slikti!!! Protams ne visas idejas ir ideālas, bet viņas vismaz ir!

pirms 5 gadiem, 2015.01.12 12:46

to Šorttrekistam!!!

Pirmkārt - kurš te silti un izdevīgi dzīvo uz bērnu un jauniešu līdzekļiem? Atbilde zināma - baseina, vieglatlētikas halles, biatlona šautuves un vēl pāris miglainu ideju autors!
Otrkārt - lūdzu nosauciet kaut trīs jaunās realizētās idejas pēdējo divu gadu laikā?
Treškārt - kas konkrēti ir sakārtots aizvadītajos16 mēnešos, kopš mums ir jaunais - daudzsološais?

pirms 5 gadiem, 2015.01.12 14:34

Sports

Kāds no vecās gvardes dedzīgi aizstāvas, bet nesaprot, ka nevienu lielu obejektu nevar realizēt pusgada laikā un bez novada domes atbalsta!!! Pretjautājums - nosauc divas sakarīgas lietas pēdējo DESMIT gadu laikā, kas ir realizētas????? Es zinu kā zaga varenais kareivis un viņa klauni pēcteči, kur ir viņu izdarītie labie darbi, jo sliktos daudzi zin tāpat, tie kas bija labās un kreisās rokas, kāpēc tad neko nedarījāt, bet ļāvāt ZAGT???

pirms 5 gadiem, 2015.01.12 15:02

sportam

Oho! Kurš tad te ir no vecās gvardes? Vai tik ne tu pats? Zaglis kliedz - ķeriet zagli! Cik amizanti, tieši Gulbenes stilā.

pirms 5 gadiem, 2015.01.12 20:54

Sporta entuziaste

Taisnība gan, tas ka nu vienā novadā nevar draudzīgi dzīvot sportistu saime, tīkstošus dala vai kas? Un direktori, protaties, par jums jau kulsta mēles viss novads. Vai tad tiešām jums nebūtu jābūt vienotam mērķim? Virzīt sportu novadā? Abi spēcīgi vadītāji un darītāji, ko jums dalīt?Mēs visi būsim ieguvēji! Čakaram paldies par superīgo fizioterapijas zāli un trenerīti! Man ļoti noderēja!

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 10:59

āķis

Klau, es ar esmu dzirdējusi par šīm te vielām Gulbenē. Vienam jaunietim 1,5 gadu atpakaļ gandrīz slikti beidzās. Kapēc to nekontrolē? Vai tad tiešām rezultāti nosaka visu, neskatoties uz metodēm un līdzekļiem? Vai mūsu jauniešiem tik viegli ko iesmērēt? Jāmācas! Sevi jāizglīto, lai nav dzīve jābeidz jaunībā!

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 11:02

staru teniss

visi dodamies uz stariem tresdienaas un maucam galda tenisu un buusim kaa Gulbis un pelniisim miljonus

pirms 5 gadiem, 2015.01.13 14:26

Gulbis spēlē pavisam citu tenisu. :) djerevņa.

pirms 5 gadiem, 2015.01.13 15:28

galda tenisss

vai ir kaads kurš var uztreneet mani galda tenisaa, vai arii kur var treneeties galda tenisu

pirms 5 gadiem, 2015.01.13 14:37

tenis

staru sporta halle ir galda tenisa mači trešdienās ir sacensiibas saakums plk18, a kaa treninji nezinu, dalibu maksa 1 eur, var nopelniit 1 vietai 50 eur, 2 vietai 40 eur, trešā vieta 30eur

pirms 5 gadiem, 2015.01.13 19:40

Sports