Galda teniss: piedalās Latvijas komandu čempionātā

Ar Kuldīgā un Alojā oktobra beigās notikušajām spēlēm ir iesācies kārtējais Latvijas komandu čempionāts galda tenisā vīriešiem.

Čempionāta pirmo divu sabraukumu spēles var noskatīties interneta vietnē “www.lgtf.lv”. Pavisam piedalās 49 vīru komandas - par 7 vairāk, salīdzinot ar 2015./2016.gada sezonu. Sacensības komandu starpā norit dažādās līgās jeb grupās, ņemot vērā katras komandas sporta meistarības rādītājus. 3.līgā startē 8 komandas, tostarp arī “Konto Gulbene”, kura šobrīd pēc reitinga ir priekšpēdējā vietā. Tomēr komandai ir visas iespējas pierādīt sacensībās, ka tā spēj pakāpties augstāk.

30.oktobrī Kuldīgā tika izspēlētas pirmā apļa četras spēles. Pirmās divas spēles notika ar grupas favorītiem - “GTK Hercogu/Nikers” un “Preiļiem-1”. “Konto Gulbene” zaudēja abām komandām ar rezultātu 1:4 gan vienā, gan otrā spēlē. Toties ar rezultātu 4:1 uzvarēt izdevās komandu “GTK-Namejs-Z”, kura pēc reitinga šajā grupā skaitās trešā spēcīgākā komanda. Tāpat ar rezultātu  4:3 “Konto Gulbene” uzvarēja komandu “GTK Jelgava”. Pārrunājot šos rezultātus ar “Konto Gulbene” komandas kapteini Agri Kori, secināms, ka daudz kas ir atkarīgs no veiksmēm vai neveiksmēm spēļu izlozē un ir iespēja cīnīties par iekļūšanu labāko komandu piecniekā.

Pirmā riņķa otrā sabraukuma spēles notiks Jēkabpilī 11.decembrī. “Konto Gulbene” būs jāsacenšas ar komandām “Rebis sports”, “Flo-te” un “SSB Jūrmala-2”.

“Konto Gulbene” komandas sastāvā spēlē galda tenisisti: Aigars Žvīgurs, Andris Neilands, Ilmārs Kauliņš, Agris Koris un Mārtiņš Ribakovs.

Pievieno komentāru

Sports