Galda teniss: Rēzeknē kļūst par vicečempioniem

Galda tenisa spēlētāji, kuri regulāri trenējas Staru sporta zālē, 11.decembrī šajā sporta veidā bija aicināti piedalīties Latgales atklātajā čempionātā, kas noritēja Rēzeknē. Sešu novadu un 11 komandu konkurencē Gulbenes novada sportisti kopvērtējumā ieguva otro vietu. Nepārspētas palika vienīgi Preiļu un Jēkabpils komandas. Toties aiz gulbeniešiem palika Rēzeknes, Daugavpils un Līvānu novadu komandas.

Katrā spēlētāju komandā bija jābūt trīs galda tenisistiem. Vairāku gulbeniešu sākotnējos plānus par dalību šajās sacensībās izjauca pēkšņa saslimšana. Tāpēc uz Rēzekni neaizbrauca trīs gulbeniešu komandas, kā bijām iecerējuši sākumā.

 

Tomēr ar Daukstu pagasta pārvaldes morālo un finansiālo atbalstu viena komanda no Staru spēlētājiem tika izveidota un nokļuva sacensībās Rēzeknē! Komandas kapteinis bija gulbenietis Juris Vasiļjevs, kopā ar viņu komandā iekļāvās sinolietis Aigars Rubenis un Jura draugs Jānis Svīķis no Mazsalacas, kurš arī bieži piedalās regulārajās treniņsacensībās Staros.

 

Gulbenes novada galda tenisa komandas panākumi Rēzeknē ir vērā ņemami jau tāpēc vien, ka savulaik visur Latgalē, izņemot vienīgi Līvānus, sporta skolās bija audzēkņu grupas galda tenisā.

 

Savukārt Gulbenes pusē galda teniss vienmēr ir turējies un attīstījies tikai uz entuziasma pamata. Iepriecina tas, ka līdzās tādiem pieredzējušiem spēlētājiem, kāds ir Aigars, izauguši aktīvi un talantīgi jaunieši - Juris un Jānis -, kuri ir tehniski un ātri spēlētāji.

Pievieno komentāru

Sports