Galda teniss: sportistu loks paplašinās

Madonas pusē, Praulienā, 10.aprīlī atklātajā galda tenisa čempionātā piedalījās arī septiņi sportisti no Gulbenes novada. Uzvarēja šajās sacensībās gulbenietis Aigars Žvīgurs.

Šī bija gulbeniešu atbildes vizīte pie madoniešiem, kuri regulāri brauc uz Stariem, lai piedalītos visās šeit organizētajās galda tenisa sacensībās. Tā sportisti sapazīstas, pamazām veidojas kontakti. Prieks, ka, iespējams, tieši no mums ir iedvesmojušies šā sporta veida piekritēji, regulārāk uz vietas trenējas un pat sākuši organizēt vietējās sacensības, par kuru trūkumu paši vēl nesen sūdzējās.

Vērojot to visu no malas, kā ilggadējs galda tenisa entuziasts varu teikt – ir patiess prieks, ka Vidzemē šā sporta veida piekritēju loks paplašinās! Ir no kā mācīties un ņemt piemēru jaunpienācējiem! Alūksnē šāda autoritāte ir Aivars Dulbergs, Balvos – Guntis Dulbergs, Madonā – Uldis Miglinieks. Visus šos sportistus regulāri satiekam sacensībās Staros, bet tagad viņi izrāda iniciatīvu, lai attīstītu galda tenisa tradīcijas savos novados. Atliek novēlēt, lai kaimiņiem izdodas radīt pienācīgu sporta bāzi. Staros tāda ir, un mēs ar to lepojamies.

Jūtos gandarīts, ka Staros arī organizatoriski vērojama paaudžu maiņa. Ar entuziasmu un rūpību galda tenisa sacensību organizēšanā jau ilgāku laiku atbildības smagumu uzņēmies gulbenietis Jānis Gibala. Tā turpināt!

Pievieno komentāru

Sports