Galda teniss: spraigi sacenšas tautas līgā

Pagaidām 2./3.vietu galda tenisistu komanda “Konto Gulbene” dala ar “GTK Aloja-II”. Tādi pēc 28.februārī Alojā aizvadītajām spēlēm ir rezultāti 2015./2016.gada Latvijas komandu čempionāta tautas līgā vīriešiem.

Abas komandas 2./3.vietā atrodas ar vienādu izcīnīto punktu skaitu – 22. Par vienu punktu vairāk ir ieguvusi komanda “Rēzeknes satiksme”, kura deviņu komandu konkurencē ir ierindojusies 1.vietā.

Čempionāta trešajā sabraukumā “Konto Gulbene” uzvarēja visus pretiniekus, izņemot komandu “Preiļi II”. Zaudējums bija neplānots. Šī komanda šobrīd ar iegūtajiem 18 punktiem dala 6./7.vietu kopā ar “SSB Jūrmala II”. Bet 4./5.vietu ar vienādu 19 iegūto punktu skaitu dala komandas “GKT Namejs-5” un “Dobele II”.

17.aprīlī notiks pēdējais šā čempionāta sabraukums, tas būs Liepājā. Tad deviņas komandas savā starpā noskaidros galīgo vietu sadalījumu. Pirmā trijnieka noskaidrošana notiks pēc “Rēzeknes satiksmes”, “GTK Aloja-II” un “Konto Gulbene” savstarpējām cīņām.
Svētdien, 6.martā, Daukstu pagasta Staros notika trešās kārtas sacensības galda tenisā starēnieša Jura Kravaļa piemiņai. Piedalījās 21 spēlētājs no septiņiem Latvijas novadiem.

Sīvu konkurenci Gulbenes novada galda tenisistiem sagādāja sportisti no Valmieras, Rēzeknes un Alūksnes. Sacensību gaitā bija redzams, ka meistarībā jūtami ir progresējuši spēlētāji no Smiltenes, Alūksnes un Madonas. Tātad regulāri treniņi un pieredzes krāšana sacensībās dod rezultātus.

Šoreiz šā sabraukuma spēlēs pirmajā vietā ierindojās Aivars Dulbergs (Alūksne), otrajā vietā palika Guntis Lezdiņš (Valmiera), trešajā vietā – Aigars Žvīgurs (Gulbene). Ikgadējo J.Kravaļa piemiņas sacensību ceturtās kārtas spēles galda tenisā Staru sporta zālē notiks 3.aprīlī.

Pievieno komentāru

Sports