Galda teniss Staros turpināsies

Pagājušā gada nogalē Daukstu pagasta Staros noslēdzās galda tenisa sacensību divdesmitgade, kas bija veltīta starēnieša Jura Kravaļa piemiņai.

“Visa galda tenisistu lielā saime pateicas šī turnīra galvenajam organizatoram un šī sporta veida entuziastam Jāzepam Odumiņam par viņa lielo ieguldījumu galda tenisa popularizēšanā un attīstīšanā Gulbenes novadā!” “Dzirkstelei” Staru galda tenisa kustības entuziastu vārdā saka Agris Koris.

“Pateicoties J.Odumiņam, iedibinātās tradīcijas galda tenisā Staros turpināsies,” sola šā sporta veida cienītāji. 8.janvārī startēja jauns turnīrs - “Staru kauss 2017”. Šajā turnīrā ir ieviestas vairākas izmaiņas, un tā organizatori cer, ka tas piesaistīs jaunus dalībniekus. Par to varēja pārliecināties jau pirmajā kārtā, kad sacensībās piedalījās pēdējā laikā lielākais un visplašāk pārstāvētais dalībnieku skaits. Sacensības izdevās ļoti spraigas, un daudzi rezultāti tiešām bija ļoti negaidīti. Rezultātā “Meistaru” grupā labākie bija Guntis Lezdiņš (Valmiera), Aigars Žvīgurs (Gulbene), Bruno Losāns (Rēzekne), Aivars Dulbergs (Alūksne), A.Koris (Gulbene), Andrejs Rešetņikovs (Rēzekne). “Aktīvistu” grupā labākie bija Igors Tupiņš (Madona), Staņislavs Iļjins (Rēzekne), Bernards Garais (Gulbene), Māris Brammanis (Cēsis), Ziedonis Začests (Gulbene), Māris Kleinbergs (Madona). Šīs sacensības sabiedriskā kārtā organizē galda tenisa aktīvistu grupa – A.Koris, Jānis Gibala un A.Žvīgurs. Galda tenisa aktīvisti īpaši pateicas Daukstu pagasta pārvaldei un tās pārvaldniekam Uldim Doņukam par atbalstu un doto iespēju nodarboties ar galda tenisu.

Nākamā “Staru kausa 2017” izcīņa notiks 5.februārī pulksten 10.00.

Arī šogad Staros galda tenisu ir iespējams spēlēt divas reizes nedēļā. Pirmdienās notiek treniņi, bet trešdienās - sacensības. Nodarbību un sacensību sākums - pulksten18.00. “Gaidām Staros ikvienu, kam ir iemaņas galda tenisa spēlē! Mēs būtu ļoti priecīgi, ja Gulbenes novadā atrastos speciālists, kas varētu trenēt jaunos galda tenisistus. Tādā veidā Staros viņi varētu iegūt ļoti labu gan spēles tehnikas, gan sacensību pieredzi. Tiekamies Staros!” saka sporta draugi.

Pievieno komentāru

Sports