Galda teniss: tautas līgā – otrā vieta 1

“Konto Gulbene” komanda kopvērtējumā ieguvusi godpilno otro vietu, piedaloties tautas līgā Latvijas 2013./2014.gada sezonas komandu čempionātā galda tenisā vīriešiem. Tas noskaidrojās pēc ceturtā sabraukuma spēlēm Liepājā 27.aprīlī. Iepriekš tika spēlēts sabraukumos Alojā, Preiļos un Kuldīgā.

“Konto Gulbene” tautas līgā, kas šosezon pieteikta pirmo reizi Latvijas galda tenisa vēsturē un jau ir kļuvusi populāra, apliecināja savu varēšanu deviņu komandu konkurencē. Kopvērtējumā punktu skaits un vietu sadalījums ir šāds: “SC Mēmele” - 1.vieta ar 32 punktiem; “Konto Gulbene” - 2.vieta ar 30 punktiem; “GTK Aloja – II” - 3.vieta ar 27 punktiem; “Kuldīgas SS” - 4.vieta ar 27.punktiem; “Līvāni” - 5.vieta ar 24 punktiem; “SSB Jūrmala – II” - 6.vieta ar 23 punktiem; “LABA” - 7.vieta ar 20 punktiem; “BJC Kurzeme” 8.vieta ar 17 punktiem; “A – 73 Olaine” - 9.vieta ar 16 punktiem. Komandas pārstāvēja darba kolektīvus, sporta skolas, novadus un sabiedriskās organizācijas. Tāpēc spēlētāju sastāvs bija dažāds – gan pieredzējuši sportisti, gan tādi, kuri vēl tikai krāj un nostiprina savas prasmes.


Ņemot vērā reitinga rezultātus, gulbenieši tautas līgas spēlēs piedalījās ar sesto kārtas numuru. Tas tāpēc, ka mūsējie ne vienmēr piedalās galda tenisa sacensībās ar reitinga nozīmi. Kopvērtējumā iegūtā otrā vieta ir sasniegums, kas apliecina patieso komanda “Konto Gulbene” varēšanu. “Tas tika sasniegts, pateicoties treniņos ieguldītajam darbam un Daukstu pagasta pārvaldei, kura ir nodrošinājusi ideālus apstākļus Gulbenes novada galda tenisistu treniņiem,” saka komandas līderis Agris Koris. Kopā ar viņu sacensībās spēlēja un sasniegt godpilno otro vietu palīdzēja pieredzējuši novada galda tenisisti - Andris Neilands un Aigars Žvīgurs.


Vēl top nākamās sezonas nolikums komandu čempionātam galda tenisā vīriešiem tautas līgā. Gulbenes novadā šajā sporta veidā ir daudz labu spēlētāju. Tas nozīmē, ka varam izveidot un pieteikt nevis vienu, bet pat vairākas komandas. Viss ir atkarīgs no pašu aktivitātes un materiālā atbalsta.


Tomēr ir arī sāpīga problēma – galda teniss novadā “noveco”. Maz vai gandrīz nemaz nav jauniešu, kurus ieinteresējis šis sporta veids tiktāl, lai regulāri trenētos un piedalītos sacensībās, bet ar regulāru darbu labus panākumus galda tenisā var sasniegt jau pusaudžu gados.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports